Wielka draka na meczu w Nowej Rudzie!

Był mecz juniorów starszych KS Piast Nowa Ruda – Bielawianka Bielawa. Pod sam koniec zawodnik gospodarzy mocno blokował bramkarza Bielawianki. Bramkarz jebnął mu w ryja. Zawodnik oddał.
No to chyba wszystko w porządku i można spokojnie pochwalić naszą dzielną młodzież. Przecież to młodzi mężczyźni – nie mogą się bać lania po mordach!

Inaczej – kto stanie w obronie Polaków?

Na boisko wyskoczyli wszyscy rezerwowi z obu drużyn i zaczęli się lać!
Wielkie słowa uznania dla tych młodych ludzi: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

To godna postawa!

Moim zdaniem obaj trenerzy i wszyscy zawodnicy powinni zostać wyróżnieni i nagrodzeni jakimś odznaczeniem za pracę dla obronności naszej Ojczyzny!

Zobaczcie ten film! Oni tam za granicą się nie pierdolą.

Dwunastolatki leją się po mordach jak trzeba!

Jednak na miejsce wezwano policję!

Dowodzi to dosadnie, że pokolenie „dorosłych” jest już nauczone tchórzostwa i europejskiej poprawności! Bardzo to interesujące, że dorośli ludzie, Polacy – jakby nie było – zamiast patrzeć z dumą, jak młodzież się bije – wzywają policję i robią aferę.

Co ja mogę?

Ze swej strony mogę tylko serdecznie pogratulować piłkarzom drużyny Bielawianki i Piasta ich męskiej postawy!

Dziękuję Wam Panowie, wróciliście mi wiarę w polską młodzież!

Mecz przerwano w około 90. minucie przy stanie 1:0 dla Piasta Nowa Ruda. Jak poinformował Filip Dębski z Komisji ds. Rozgrywek Gier i Komisji Dyscyplinarnej w Dolnośląskim Związku Piłki Nożnej, oba kluby mogą zostać ukarane obustronnym walkowerem.

źrodło: costam.pl