Pijani Kibole i Rafalala

Rafalala to, jak pewno nie wiecie, facet co się przebiera za kobitę i bierze za to kasiorę od innych, mniej śmiałych zboczeńców. Ta „osoba” zaatakowała nastolatkę, oblała ją kawą i nabluzgała.

Wszyscy normalni ludzie potępili to zachowanie degenerata, ale…

Istnieje w Polsce Ośrodek Monitorowania Czegoś Tam Bez Sensu (oficjalna nazwa „Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych), który tego zboka broni z całych sił!

Funkcjonariusze tej parszywej instytucji zaatakowali dziennikarza i osoby, które „ośmieliły się” potępić bestię!

Oto cytat z ich profilu:

>>Wiadomości TVP w sposób rynsztokowy komentują sprawę Rafalali, czyli Niny Kukawskiej. Robią to w sposób, jakiego można spodziewać się po pijanych kibolach! Po pierwsze określanie trans płciowej kobiety „przebranym mężczyzną”. Po to, by powielać prymitywne stereotypy.<<

Tak! Tak, wy degeneraci z Ośrodka Monitorowania Czegoś, Czego nie ma! Stereotypy! Stereotypy właśnie stanowią o naszej przyszłości i jeśli je odpuścimy, to zginiemy! Zginiemy jako Naród i jako cywilizacja!

Czytajmy dalej!

>>Po drugie rozdmuchiwanie zdarzenia tak, jak nie zrobiłby tego najgorszy brukowiec. Już nie jest jedna dziewczynka, ale „dzieci” – liczba mnoga. Niedługo okaże się, że na ulicach polskich miast odbywa się polowanie z nagonką przez osoby trans na polskie katolickie dzieci! (…) Dalej jest tylko gorzej. Oto zapomniany prawicowy polityk Artur Zawisza, określa Ninę mianem „nieszczęsnego dziwadła”. I dodaje, że „jest to osoba, zjawisko niebezpieczne, które powinno być izolowane”.<<

Tak! Tak, to jest osoba niebezpieczna i powinna być izolowana!

Dalej ten Ośrodek skomle żeby mu dawać kasę na działalność!

Piszą tak: Jeśli popierasz nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na poniższe dane. Utrzymujemy się jedynie z prywatnych darowizn.

Poniżej dane do przelewu…

Ja więc apeluję do Was! Jeśli macie wolne pieniądze to przepijcie je lepiej w zacnym gronie, zamiast wpłacać na takich degeneratów.

Udostępnij!

Dodaj komentarz