Freedom for Janusz Waluś!

Janusz Walus Official Support Club informuje!

Dziś przyszedł list od Janusza Walusia,którego treść publikujemy i prosimy o udostępnianie po to żeby trafił w każde ręce, które chciały, chcą i będą pomagać.

 Janusz Waluś

Trochę długo zajęło zanim owa wiadomość przekroczyła granicę RP ale nie będziemy wnikać gdzie tkwił i tkwi problem bo chyba wszyscy to wiemy.

Freedom for Janusz Waluś!

Jak widzicie wszystko co robimy ma sens i nie jest wirtualne.

Niebawem kolejna akcja ze wsparciem dla Janusza Walusia, o której już wkrótce.

Pozdrowienia i Podziękowania!

Janusz Walus Official Support Club

Janusz Waluś Official Support Club od początku jest inicjatywą stricte kibicowską. Nie mamy żadnych politycznych powiązań. Za zadanie postawiliśmy sobie pomoc dla uwięzionego w Południowej Afryce naszego rodaka, który ma prawo do godnego traktowania. Niestety realia RPA pokazują, że wobec Walusia stosowane są bardziej restrykcyjne reguły traktowania niż w stosunku do zwyrodnialców-kryminalistów. Mamy obowiązek solidarności z naszymi krajanami stąd nasza inicjatywa. Poglądy polityczne w tym przypadku są sprawą drugorzędną. Możemy tylko ubolewać, że osoba Janusza Walusia stała się obecnie przedmiotem medialnego spektaklu, w którym górę biorą emocje i polityczne kalambury. Nie chcielibyśmy żeby cała inicjatywa wsparcia dla naszego rodaka była teraz oceniana przez pryzmat zachowania osób, które nie są i nie były związane z naszą inicjatywą.

http://rbfzine.pl/news.php?temp_id_news=3209

#FreedomForJanuszWalus

#StayStrongBrother

#JanuszWalusOfficialSupportClub

Udostępnij!

Dodaj komentarz