Policja atakuje!

Policja atakuje znów, tym razem nie kibiców ale… piłkarzy! Tak kurewskiej grandy dawno nie było!

Niestety!

Ponieważ sprawa wydarzyła się na boisku B-klasowym, gdzieś tam daleko od centrum, mało kto się o tym kurewskim skandalu dowiedział. Czas więc pokazać naszym Szanownym Czytelnikom, jakie kurewskie kurewstwo nas kurwa jego mać napierdalać zaczyna i może nawet wkrótce nas zajebie.

Klasa B, gospodarze – Narew Ostrołęka vs ULKS Ołdaki. Wynik 9:2.

Ostatni gwizdek – policja atakuje!

Do akcji wkraczają policjanci i – kurwa jego mać – zawijają piłkarza, a potem… teraz kurwa jego mać uwaga, sporządzają wniosek o ukaranie.

Za co kurwa?

Za to kurwa jego mać że przeklinał – dwukrotnie – schodząc z murawy!

No i – w zasadzie – chuj z tym, można by powiedzieć. Piłkarz zapłaci, nie zbiedniej ale…

Ale kurwa jego mać chodzi o z a s a d y !

Jeśli policja będzie wkraczać w to, co dzieje się w sporcie, na boisku, w hali, na pomoście, na macie, na ringu, na strzelnicy i na basenie to już mamy pozamiatane jak chuj!

Od tego tylko krok, żeby wezwać Inspekcję Pracy na zawody w ciężarach lub trójboju, bo tam – kobiety i małoletni – podnoszą ciężary wielokrotnie przekraczające normy opisane przez Inspekcję Pracy!

Konfrontacja Sztuk Walki i inne imprezy sportów walki – upadną na zbitą mordę. Przecież, jeśli dwóch facetów napierdala się na oczach tysięcy widzów – musi wpaść policja i ich rozdzielić!

No i kurwa jego mać chuj bombki strzelił, choinki nie będzie!

Skąd się bierze to kurewstwo?

Ano z socjalistycznej, lewackiej chęci „regulowania” każdego aspektu życia Obywateli! Z tej kurewskiej mody na „sterowanie”, na zakazywanie, na ograniczanie każdego ryzyka.

Policja chce ukarać mandatem piłkarza, który rzucał kurwami, gdyż obok były rodziny i dzieci! Ale przecież – za rodzinę w normalnym społeczeństwie, odpowiada ojciec rodziny. I – jeśli uzna, że jego żona i dzieci są zagrożone słownie, czy fizycznie – po prostu wypierdala z nim z miejsca zagrożenia i po temacie!

Tak to lewackie kurewstwo chce nam wszystko spierdolić!

Wybaczcie Szanowni Państwo, że w chuj dużo napierdalałem kurwami, ale po prostu się wkurwiłem czytając te kurewskie informacje.

Kłaniam się Państwu uprzejmie!

Udostępnij!

Dodaj komentarz