Kary na Kibiców! Zamieszki w Gliwicach!

Okupant niemiecki był bardziej tolerancyjny dla kibiców, niż obecne władze Polskie pod okupacją Unii Europejskiej!

Przypomnę młodym kibicom, że w 1943 roku, a więc podczas okupacji, podczas drugiej wojny światowej, w okupowanym Krakowie odbywały się „tajne” mecze piłki nożnej. Podczas Derbów Krakowa w 1943 roku doszło do solidnej awantury pomiędzy sędzią, piłkarzami i kibicami.

Awantura była na tyle dynamiczna, że ani się spostrzegli a byli już pod siedzibą SS. Komendant krakowskiego SS, były piłkarz, wyjrzał przez okno i stwierdził: „kibice na całym świecie są podobni”. Nikt nie został zatrzymany, rozstrzelany, nawet ukarany mandatem.

Dziś – posrane władze reprezentujące europejską okupację – wyciągają surowe konsekwencje wobec uczestników „zamieszek” na meczu Piast Gliwice – Górnik Zabrze.

Kary na Kibiców! Zamieszki w Gliwicach!

W poniedziałek na nadzwyczajnym posiedzeniu Komisji Ligi Ekstraklasy SA zapadną decyzje o karach dla Piasta Gliwice i końcowym rozstrzygnięciu przerwanego sobotniego meczu z Górnikiem Zabrze w Gliwicach.
Oby tylko Najjaśniejsza Panująca nam Komisja Ligii wzięła przykład z komendanta SS! Ale nie ma na to nadziei!

Kibicom w Polsce grozi nawet do dziesięciu lat więzienia!

Policja zatrzymała siedmiu kibiców. Interweniowała policja konna, wobec kibiców użyto gazu łzawiącego i strzelano z broni gładkolufowej. Walczącemu o utrzymanie Piastowi grozi walkower.

Udostępnij!

Dodaj komentarz