Kibice Górnika vs Kibice Piasta – wideo!

Mecz Piast Gliwice – Górnik Zabrze przerwany w 81 minucie! Kibice Górnika podpalili flagi Piasta, kibice Piasta chcieli wejść na boisko. Przy stanie 1:0 mecz przerwał sędzia i delegat.

Kibice Górnika vs Kibice Piasta – wideo!

Piłkarze Górnika Zabrze otrzymali zakaz komentowania wydarzeń. Ciekawe dlaczego? Jak można tak traktować Obywateli?

Wypowiedzi po meczu

Gerard Badia, kapitan Piasta Gliwice:

Nie rozumiem tych ludzi. To bardzo złe dla Piasta, dla piłki nożnej i dla całej Polski. Jesteśmy k…a na dole tabeli, prowadzimy w takim ważnym meczu, dziesięć minut do końca, blisko trzech bardzo cennych punktów, a oni co?Jak zobaczyłem, że wyrywają bramę byłem w szoku. Cały czas w to nie wierzę. Mam nadzieję, że to ostatni taki raz… Ja lubię jak kibice śpiewają, nawet k… Górnik, k… Piast, to jest ok. Ale to co się stało… Kiedy graliśmy słabo to krzyczeli „K.. mać, Piast grać”, to nam nie pomagało. Ale teraz gramy dobrze, mamy wynik i oni takie coś nam robią…

Maciej Smolewski, rzecznik Piasta Gliwice:

Potępiamy zachowanie, jakie dziś miało miejsce. Nie ma przyzwolenia, wyciągniemy konsekwencje. Materiał wideo zostanie przekazany policji. Wiemy, że Komisja Ligi podejmie decyzje w poniedziałek. Decyzję podjął delegat w porozumienia z sędziami i policją. Uznano, że stadion nie jest zabezpieczony. Specjalnego spotkania z kibicami przed meczem nie było, ale nie spodziewaliśmy sie takich wydarzeń… * Piłkarze Górnika Zabrze otrzymali zakaz komentowania wydarzeń.

Info od costam.cos

Udostępnij!

Dodaj komentarz