Bijatyka kiboli i bramkarza!

Fantastycznie pokazał się trzeci bramkarz Górnika Zabrze! Po niedzielnym meczu Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze wziął udział w bijatyce z kibicami. Bardzo dobrze to o nim świadczy – wyraźnie utożsamia się z klubem.

Bramkarz rezerw Górnika Zabrze – Grzegorz K. już kilka razy pokazał się z tej pozytywnej strony. Ma w dorobku wyrok za pobicie. Ponadto „zaatakował” kibiców Piasta ale tylko w internecie.

Bijatyka kiboli i bramkarza!

W niedzielę na dworcu wpadli na siebie kibice Górnika Zabrze i Śląska Wrocław. Policja zatrzymała kilku. Wśród kibiców Górnika był właśnie wspomniany bramkarz. Podczas zatrzymanie po tej bijatyce okazało się, że jest pijany. Zafundowano mu nockę w izbie wytrzeźwień.

Jest to bardzo miła informacja dla wszystkich. Po pierwsze – okazuje się że nie każdy piłkarz to „Plastuś”, który ucieka na widok zadymki. Po drugie bardzo dobrze, że Grzegorz K., utożsamia się z klubem i fanami. Po trzecie – wspomniany piłkarz pokazał, że alkohol jest dla każdego.

Władze Górnika Zabrze podchodzą do sprawy ostrożnie:

„Klub w chwili obecnej nie posiada żadnych informacji odnośnie do przedstawionego tematu. Jeżeli takowe się potwierdzą, wówczas sprawa zostanie przez klub szczegółowo i wnikliwie przeanalizowana. Grzegorza K. nie było w kadrze meczowej na niedzielny mecz ze Śląskiem Wrocław, a zespół Górnika szczęśliwie i bez żadnych problemów wrócił po zakończeniu spotkania do Zabrza”

– powiedział Bartłomiej Perek, rzecznik prasowy Górnika Zabrze.
Źródło: gprawda.cos

Udostępnij!

Dodaj komentarz