Kibic Cracovii kontra Kibic Lechii Gdańsk!

Kibic Cracovii kontra Kibic Lechii Gdańsk!

Sensacja! Gazeta niewolników i lewackich „elYt” – szaleje! Ksiądz – Kibic wszedł do Rady Programowej Muzeum Drugiej Wojny Światowej w Gdańsku. Na dodatek ksiądz jest Kibicem Lechii Gdańsk. W nowej Radzie Programowej ksiądz Jarosław Wąsowicz „zastąpił” Normana Daviesa, który afiszuje się z tym, że jest kibicem Cracovii. Do tego pan Davies jest przyjacielem Jana Grossa, czyli tego pisarzyny, który twierdzi, że Polacy:

„w trakcie wojny zabili w gruncie rzeczy więcej Żydów niż Niemców”

– postać to parszywa. Norman Davies produkuje książki seryjnie i ma z tego kasę. Kasę za pokazywanie historii Polski w fałszywym świetle. Kolejnym członkiem poprzedniej Rady Programowej, którego wywalono był Timothy Snyder – erudyta i dobry historyk, ale nienawidzący Polaków i polskości.

Muzeum Drugiej Wojny Światowej w Gdańsku poprzednia „ekipa” zaprojektowała ciekawie. Na przykład nie było miejsca w ekspozycji dla Rotmistrza Witolda Pileckiego. Celem, który przyświecał poprzedniej dyrekcji Muzeum było zatarcie w świadomości zwiedzających obrazu drugiej wojny światowej. Tak, żeby „zamieszać” w głowach.

Na szczęście rząd pogonił starą dyrekcję i radę. Na szczęście w skład nowej Rady Programowej weszli między innymi: ksiądz Jarosław Wąsowicz, profesorowie Jan Żaryn i Sławomir Cenckiewicz.

Gazeta niewolników i lewackich „elYt” podaje do wiadomości, że ksiądz Jarosław Wąsowicz zna obecnego dyrektora Muzeum z… sektora na Lechii!

Zmiana Rady Programowej i całej dyrekcji Muzeum jest bardzo dobra. Pozbyto się antypolskich tekściarzy i powołano prawdziwych Polaków!

Poniżej wywiad z księdzem Jarosławem, który przeprowadził Leszek Żebrowski podczas Jubileuszowej Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców na Jasną Górę..

Zapraszamy na Wyklęci TV

 

end

Udostępnij!

Dodaj komentarz