PDW – Państwo Debilów Wybitnych!

PDW czyli Państwo Debilów Wybitnych opiekuje się Debilami Wybitnymi w sposób… wybitny. Debile we władzach dbają o debilów obywateli, bo to przekłada się na wyniki wyborów. Demokracja to rządy większości, a większość to debile, więc debil – debila wybiera, a debil wybrany rewanżuje mu się troską.

Debil wychodzi z mieszkania. Wkłada w uszy słuchawki i słucha debilnej muzyki, patrzy na smartfona, bo inaczej nie dojdzie do windy, wsiada i dalej patrzy na smartfona. Winda jedzie, ląduje na parterze, debil zgarbiony idzie, wychodzi, kieruje się – patrząc w smartfona do odległego o 200 metrów lokalu, gdzie umówił się ze znajomym debilem na wspólne patrzenie w ekrany smartfonów.

Jeśli po drodze będzie przejście dla pieszych – zgarbiony i wpatrzony w ekran debili – może wpaść pod samochód.

Byłoby o jednego debila mniej!

Ale nie! Władze w Poznaniu postanowiły ratować debilów. Dlatego wyposażyły wybrane przejścia dla pieszych w sygnalizację lead. Czyli zgarbiony debil, z opuszczoną głową zobaczy światło i nie wejdzie pod koła.

Szkoda, bo bez tego następowałaby naturalna eliminacja debilów. A tak – populacja będzie podtrzymywana! Władzy demokratycznej i demokratycznie wybranej zależy na debilach!

Udostępnij!

Dodaj komentarz