Brutalny atak na polskich kibiców!

Prowokacja na Jasnej Górze! Modlących się świętujących Jubileusz uczestników Dziesiątej Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców na Jasną Górę – starali się sprowokować zwolennicy zboczeń i przyjaciele kryminalistów spod znaku KODomitów, jakiś UBywateli, oraz „demokratów” z piekła rodem. W sumie nie stworzyli żadnego niebezpieczeństwa – zebrało ich się około dziesięciu, w większości starsze, zaniedbane i zdeformowane nienawiścią do Polski i Boga komunistki.

Atak na X Kibicowską Pielgrzymkę!

Podłością ze strony tych lewaków było pokazanie transparentów, które demonstrowały ich pogląd na naszą Wierę i Ojczyznę! To były takie treści:

„Chrześcijaństwo to nie nienawiść”, „Moją Ojczyzną jest człowieczeństwo” i „Tu są granice przyzwoitości”

Pod naszą Świątynią, na Jasnej Górze – nie wolno wam lewackim oszołomom mówić o naszej Ojczyźnie – waszą stolicą jest Bruksela!

  1. Nie wolno wam mówić o Bogu – bo nie wierzycie w Boga!
  2. Wasza obecność nawet w okolicach Świątyni jest prowokacją.
  3. Na szczęście kibice szybko spalili im transparent i pogonili hołotę!

Brutalny atak na polskich kibiców!

Na czele tego cyrku stała częstochowska radna Platformy Obywatelskiej Jolanta Urbańska, prezes stowarzyszenia Demokratyczna RP.

Całość promowała na swoim profilu jakaś Ewka, która zamieściła taki oto wpis:

„Po 11.11.17 w Warszawie, doświadczyliśmy ckliwego, ale jak widać naskórkowego wzruszenia naszych „przyjaciół” z opozycyjnych ław parlamentarnych. Tak, będziemy zwalczać neofaszystowską zarazę. Odważni obywatele, odważne obywatelki z mostu. Braaaawo my! Mać. Zaliczyłam osobiście dni obrzydliwej, powierzchownej chwały, wyrazów uznania, od których ulewało mi się po gardło. Mam je gdzieś. Tak jak gdzieś mają problem pełni frazesów „sojusznicy” Polski wolnej od brunatnej choroby. Patrzcie uważnie w kalendarz nacjonalistów. Będzie kilka okazji do przywrócenia wiarygodności. Na Jasnej Górze „zatroskanych”, hłe hłe, nie było. Byli jak zwykle ci, którzy tę zarazę biorą literalnie na klatę, by kilka trybików w waszych głowach ruszyło. Honoru spuścizny kulturowej broniła w Częstochowie Jola Urbańska i DRP, z naszym wsparciem. Bez was, jak zwykle, obłudnicy”

Prowokacja na Jasnej Górze!

Udostępnij!

Dodaj komentarz