Kibole na Marszu Niepodległości 2017! Grupa kiboli oddała mocz na mur Muzeum Wojska Polskiego - skarży się jakiś lewaczek dziwaczek w jakimś programie telewizyjnym.
KibolePLlogo
Home Polityka Kibole na Marszu Niepodległości 2017!

Kibole na Marszu Niepodległości

Grupa kiboli oddała mocz na mur Muzeum Wojska Polskiego!

Podczas Marszu Niepodległości 2017 – grupa kiboli oddała mocz na mur Muzeum Wojska Polskiego – skarży się jakiś lewaczek dziwaczek w jakimś programie telewizyjnym.

Grupa kiboli oddała mocz na mur Muzeum Wojska Polskiego!

Co w tym złego?

Mur Muzeum Wojska Polskiego jest miejscem najbardziej „intymnym” i dyskretnym na całej trasie Marszu Niepodległości po lewej stronie Wisły. Po wejściu na pierwszy – biegnący nad parkiem odcinek – uczestnicy Marszu musieliby lać z góry, nie wiedząc czy nie leją na spacerujących lub na innych uczestników Marszu. Nieco dalej – są okna domów wychodzące wprost na Most Poniatowskiego i wtedy sikaliby na wprost mieszkańców.

Trochę głupio, co nie?

Dalej od ulicy Solec, aż do samej Wisły – oddawaliby mocz na samochody prywatne lub nawet [o zgrozo!] policyjne stojące pod Mostem. Przecież to nie wypada! Lanie do Wisły to też czyste chamstwo, albowiem pływają na niej wędkarze i turyści. Można by więc nasikać komuś na głowę.

Z tej analizy [nomen omen moczu] wychodzi, że mur Muzeum Wojska Polskiego był zarazem pierwszym – dostępnym miejscem, jak też i ostatnim na trasie Marszu, w którym można się było wylać.