Terroryści na Marszu Niepodległości 2017 – a raczej – terrorystki, bo to jednak były „kobiety”. Jednak nie sądzę, aby kilka starych, brzydkich bab, same zdecydowały się na taką akcję.
KibolePLlogo
Home Polityka Terroryści na Marszu Niepodległości 2017!

Terroryści na Marszu Niepodległości

Terroryści na Marszu Niepodległości 2017 – a raczej – terrorystki, bo to jednak były „kobiety”. Jednak nie sądzę, aby kilka starych, brzydkich bab, same zdecydowały się na taką akcję.

„Ktoś” musiał te babska zainspirować. Tym samym – naraził je na ogromne niebezpieczeństwo!

Pomysł, aby stanąć przeciwko wielotysięcznemu Marszowi, aby próbować zablokować taki tłum ludzi, szczególnie w tym miejscu – to pomysł samobójczy!

Terroryści na Marszu Niepodległości 2017!

Bez względu na to, pod jakimi hasłami szedłby pochód i jakie hasła niosłyby osoby blokujące. Z prostej „dynamiki” czy też „mechaniki” tłumu – wynikało niebezpieczeństwo, że każda próba jego zablokowania może się skończyć utratą zdrowia.

Tylko idiota, idiotka, samobójca – może się na to zdecydować.

Zatem wniosek jest prosty!

„Ktoś”, jakiś niebezpieczny terrorysta, pojedynczy, lub cała organizacja, wysłała głupie baby na niebezpieczeństwo, ze straceńczą misją!

Dlaczego!

Przecież nikt nie wierzył, że zdołają zablokować Marsz!

Osoba, czy organizacja „delegująca” te babska – liczyła się więc z tym, że zostaną pobite!

Można z tego wnosić, że cała prowokacja została pomyślana przez osoby wychowane w Polsce i znające polskie obyczaje. Obyczaje, które nakazują szacunek dla Kobiet.

Te lewackie bandziory – świadomie – nakazały właśnie kobietom blokowanie Marszu. Wiedzieli, że to wywoła sprzeciw, ale jednocześnie ogromny kłopot dla maszerujących. Bo przecież nie wolno bić kobiet!

Na szczęście dla tych idiotek wszystko skończyło się bez urazów.

Głupie baby pokrzyczały i tyle.

Pokazały też transparent z napisem:

>>Faszyzm stop<<

Moim zdaniem ewidentnie szło o wywołanie awantury. Gdyby chcieli pokazać ten konkretny transparent… było wiele innych miejsc, w których można było go wyeksponować nie narażając kobiet na starcie z maszerującymi.

Starcie nieuchronne!

Czas by pan minister Błaszczak sprawdził – kto konkretnie stoi za narażaniem kobiet na niebezpieczeństwo w imię chorych ideologi.

Film z tej kurewskiej prowokacji został zarejestrowany przez wyborczą i umieszczony na stronie tego szmatławca.

Nie zachęcam Was, żeby tam wchodzić, ale jeśli koniecznie musicie to tutaj.