Anja Rubik – edukacja seksualna!

Celebryci Anja Rubik i Sebastian Fabijański piszą jakieś dyrdymały o edukacji seksualnej. Są komunistami, bo to komuchy wprowadziły „naukę seksu” dążąc do „wyrównania szans” w społeczeństwie.

Normalni ludzie mają za oczywiste to, że jednym się udaje fajnie d***ć, a drugim się nie udaje. Jedni / jedne robią to częściej i fajniej, inne / inni – nie wcale.

Nie ma żadnego powodu, żeby wszyscy pukali się tak samo. Nie wszyscy muszą biegać maratony, nie każdy musi znać obce języki, nie każda ma fajne cycki, nie każdy długiego i grubego członka.

Nierówności są sprawą normalną, ale komuniści [lewactwo] nie umie się z tym pogodzić. Dlatego chcą nauczyć wszystkich „fajnego” dymania.

Uczą! Mają jakąś akcję pod nazwą #sexedpl.

„Intelektualista” i celebryta Sebastian Fabijański mówi:

>Nie mogę naruszać czyjejś godności, nie mogę wchodzić z butami w czyjeś serce. Kiedy komuś robię krzywdę – bo to jest krzywda, kiedy ktoś nie do końca ma ochotę na seks i nie umie się sprzeciwić, to ja mu robię krzywdę, to zakrawa na gwałt. Trzeba mieć najwyższy rodzaj empatii wobec takich sytuacji, czyli wyczucie i czujność na drugiego człowieka<<

Ja w odpowiedzi na ten bełkot przywołam stary dowcip.

Rzecz dzieje się w czasach carskiej Rosji. Młodzi oficerowie, przystojni, eleganccy z zazdrością patrzą na to, że pewien stary i brzydki generał ma ogromne powodzenie i co chwila widać, jak znika z młodymi i atrakcyjnymi kobietami.

Odważyli się zapytać generała – gdzie sekret jego powodzenia.

Generał mówi, że po prostu podchodzi do młodej kobiety i pyta czy chce się z nim dymać.
Młodzi oficerowie z niedowierzaniem – panie generale, ale za to można w mordę dostać!
Na to stary generał – można, ale dymania jest znacznie więcej!

Udostępnij!

Dodaj komentarz