Policja blokuje mecz w Tomaszowie!

Jak zwykle – policja blokuje mecz w Tomaszowie Mazowieckim. Jak zwykle pod jakimś pretekstem jest opinia negatywna w sprawie imprezy masowej.

Piszą o tym na stronie WidzewToMy.net

Już za niecały miesiąc piłkarze Widzewa zagrają bardzo ważny wyjazdowy mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Takie spotkanie w przyjaznym łodzianom mieście powinno być prawdziwym świętem. Niestety, niekoniecznie będzie.

Policja blokuje mecz w Tomaszowie!

Problemy z organizacją meczu w Tomaszowie!

Jak zawsze, wszystko za sprawą policji. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie wydarzeniem, władze Lechii wystąpiły o organizację imprezy masowej. Dzięki temu mecz na szczycie obejrzeć mogłoby prawie 2500 widzów, z których dużą część stanowiliby oczywiście fani Widzewa. Mundurowi szybko ostudzili ten entuzjazm, wydając negatywną decyzję na temat organizacji “masówki”. Podobne zdanie mają przedstawiciele straży pożarnej.

Na szczęście powyższe opinie nie są w stu procentach wiążące. Ostateczną decyzję wyda bowiem prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, Marcin Witko. Światełkiem w tunelu jest fakt, że pozytywnie możliwość gry przy dużej liczbie widzów ocenił Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny. Miejmy nadzieję, że jego śladem pójdą władze miasta, nie uginając się tym samym pod chorymi oczekiwaniami służb. W Wikielcu pokazali, że można.

Spotkanie Lechia – Widzew ma się odbyć w niedzielę, 12 listopada.

Udostępnij!

Dodaj komentarz