Jesteśmy debilami! Wszyscy! Warto na tym przykładzie choć tylko trochę
KibolePLlogo
Home Polityka Jesteśmy debilami! Wszyscy!

Jesteśmy debilami! Wszyscy!

Wszyscy! Nie miejcie więc do mnie pretensji, że kogoś obrażam! Ja też jestem debilem. Byłem, jestem, będę. Wy – byliście, jesteście, będziecie!

Spokojnie, bez zakąski, bez popitki, łykamy każde gówno. Każde! Wszystko, co nam sprzedają media. Byleby tylko było odpowiednio głośno, masowo i efektownie podane.

Strzelanina w Las Vegas” – gówno nas obchodzi, ale…

Ale warto na tym przykładzie choć tylko trochę uświadomić sobie – jak bardzo jesteśmy podatni na manipulację. Dotyczy to nie tylko strzelaniny w Las Vegas. Dotyczy to praktycznie każdej „tajemnicy” z katastrofą w Smoleńsku na czele.

Obejrzyjcie koniecznie ten film!

Zadajcie sobie pytanie: Czy ja też „łyknąłem” taką porcję kitu? Pozdrawiam!

Jesteśmy debilami! Wszyscy!

>>1 października 64-letni Stephen Paddock z okna pokoju hotelowego, strzelał do tłumu zgromadzonego na koncercie. W wyniku ataku zginęło co najmniej 58 osób, 489 zostało rannych. Sprawca tuż przed przybyciem policji popełnił samobójstwo.<<

Samobójstwo!

Czy to Państwu Szanownemu czegoś lub kogoś nie przypomina? Może ten, może tamten, może „seryjny samobójca”? Jestem ciekawy, co stanie się z tym dziennikarzem…

Motyw!

Policji wciąż nie udało się ustalić motywu, który sprawił, że 64-letni Stephen Paddock były księgowy, inwestor i milioner nagle zdecydował się dokonać zbrodni na tak wielką skalę.

MISSION IMPOSSIBLE!

Dziennikarz i ekspert od broni palnej Mike Adams w precyzyjny sposób rozprawia się z oficjalną wersją wydarzeń z Las Vegas.