Jesteśmy debilami! Wszyscy!

Wszyscy! Nie miejcie więc do mnie pretensji, że kogoś obrażam! Ja też jestem debilem. Byłem, jestem, będę. Wy – byliście, jesteście, będziecie!

Spokojnie, bez zakąski, bez popitki, łykamy każde gówno. Każde! Wszystko, co nam sprzedają media. Byleby tylko było odpowiednio głośno, masowo i efektownie podane.

Strzelanina w Las Vegas” – gówno nas obchodzi, ale…

Ale warto na tym przykładzie choć tylko trochę uświadomić sobie – jak bardzo jesteśmy podatni na manipulację. Dotyczy to nie tylko strzelaniny w Las Vegas. Dotyczy to praktycznie każdej „tajemnicy” z katastrofą w Smoleńsku na czele.

Obejrzyjcie koniecznie ten film!

Zadajcie sobie pytanie: Czy ja też „łyknąłem” taką porcję kitu? Pozdrawiam!

Jesteśmy debilami! Wszyscy!

>>1 października 64-letni Stephen Paddock z okna pokoju hotelowego, strzelał do tłumu zgromadzonego na koncercie. W wyniku ataku zginęło co najmniej 58 osób, 489 zostało rannych. Sprawca tuż przed przybyciem policji popełnił samobójstwo.<<

Samobójstwo!

Czy to Państwu Szanownemu czegoś lub kogoś nie przypomina? Może ten, może tamten, może „seryjny samobójca”? Jestem ciekawy, co stanie się z tym dziennikarzem…

Motyw!

Policji wciąż nie udało się ustalić motywu, który sprawił, że 64-letni Stephen Paddock były księgowy, inwestor i milioner nagle zdecydował się dokonać zbrodni na tak wielką skalę.

MISSION IMPOSSIBLE!

Dziennikarz i ekspert od broni palnej Mike Adams w precyzyjny sposób rozprawia się z oficjalną wersją wydarzeń z Las Vegas.

Udostępnij!

Dodaj komentarz