Zgoda Lech & ŁKS przybita!

Informacja ze strony ExtremeSupporters

info nt. nowej zgody Lech&ŁKS, która ma zostać przybita w ten weekend!

Zgoda Lech & ŁKS przybita!

Przypominamy, że obie ekipy od 8 lat łączy oficjalny układ H!
„Pierwsza sprawa to temat zgody z ŁKS. Od 8 lat łączy nas układ chuligański który powstał z powodu narzucenia przez Ruch z Widzewem nowych metod zwalczania wroga czyli atakowanie w dwie ekipy jedną i co za tym idzie w przewadze liczebnej.

Pewnie kibice R&W powiedzą że od tego są zgody, tak jest to racja ale co innego mecz i awantura na stadionie i jego okolicy a co innego zasadzka na trasie. Pewnie niektórzy z Was i zapewne Ci co najwięcej piszą w necie nie wiedzą o co chodzi-zasadzka???? Hmmm..
Z tego powodu że w Cracovie jest inny klimat, w Gdyni były problemy kadrowe przez milicję a Ostrowiec daleko i z tego powodu że ŁKS ma dobrą bandę i tych samych wrogów co my i że do łodzi jest rzut beretem powstał układ. Kiedyś mieliśmy w latach 80tych zgodę z ŁKSem i nigdy nie było między sobą dużego ciśnienia,może z wyjątkiem 2008 roku ale zeszło.

Co niektórzy z Was robią hałas jakby poszło info, że ma być sztama z co najmniej Pogonią lub Śląskiem.
Spokojnie mamy głowy na karku, nikt nigdy nie zrobi numeru wiślackiego i nie zerwie swoich zgód dla ekipy, z którą dwa miesiące wcześniej wyzywamy sie od cweli i poprzez kopy w płot próby dostania się do siebie.

O tym, że układ ma się przerodzić w zgodę zostały poinformowane nasze zgody, (do Gdyni oficjalnie udała sie nasza delegacja na rozmowy) i żadna z nich nie wyraziła sprzeciwu. Triada jest od 20 lat i będzie dalej, nikt nie ma zamiaru w Poznaniu tego zmieniać,i mamy się dobrze.

Dla wiadomości tych którym tak ŁKS nie pasuje (pewnie nie wiecie jak czegoś nie pisza w necie), wspierali Oni(ŁKS) nas w dalekich wyjazdach krajowych i zagranicznych i nadstawiali swoje mordeczki gdzie część z Was w tym czasie w domu w kapciach przy piwku oglądało w tv na wspólnej.

Nieraz na Lecha jadącego na wyjazd czekały trzy ekipy a nawet i cztery żeby utrzec nam nosa i wtedy byli z nami Rodowici Łodzianie więc choćby za to należy im sie SZACUNEK! Przez te lata dużo osób ze srodowiska naszego jak i ŁKSu sie poznało i te lata zaowocowały tym, że w ten weekend bedzie zgoda.
Więc przestancie narzekać i ubliżać w necie, nikt tym nieprzychylnym nie każe ich kochać od razu i nosić barwy biało czerwono białe, tylko uszanujcie te decyzje. Odnośnie jeszcze Widzewa do tych starszych narzekaczy, że kiedyś musieli sie wąchać z Widzewem a teraz z ŁKSem. Z Widzewem nie mielismy żadnego ukladu i nigdy nie wspieraliśmy się na żadnych meczach czy awanturach, obowiązywał TYLKO PAKT O NIE AGRESJI, ktory wyszedł sam z siebie i z którego wcale nie bylismy zadowoleni ani my ani RTS ale los tak chciał. Nie ma już go od 10 lat.”

Udostępnij!

Dodaj komentarz