Poseł w sprawie kibica!

Pan Poseł Sylwester Chruszcz na swoim profilu informuje:
>>Przed chwilą złożyłem w Ambasadzie Danii list z prośbą o natychmiastową pomoc dla kibica Grzegorza Horodko, który posiadając bilet na mecz i spokojnie udając się na stadion wraz ze swoją narzeczoną został brutalnie pobity przez funkcjonariuszy duńskiej policji.<<

To bardzo cenna inicjatywa.

Dziękujemy Panie Pośle!


Jednak – gdzie jest rząd?

Polski rząd – nie podejmując żadnych działań w sprawie bestialsko pobitego Polaka – daje do zrozumienia, że ma Polaków w dupie.

Obym się mylił!

Ale w wielu sprawach, gdy Polacy zostają pokrzywdzeni za granicą – ten rząd stara się interweniować.

Dlaczego nie interweniuje teraz?

Udostępnij!

9 comments

 1. I wszystko jasne – chwała duńśkiej policji: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/709397/polski-kibic-pobity-w-danii-przestepca

  „”Poszkodowany to Grzegorz H. W przeszłości skazywany za brutalne pobicia i kradzieże, gdański skinhead powiązany ze środowiskiem neonazistów. W 2001 r. Sąd Rejonowy w Sopocie skazał go na 4,5 roku więzienia za napaść na młodego chłopaka. Przed odbyciem kary H. unikał stawienia się w areszcie. Kolejną odsiadkę zaliczył kilka lat później. Za posiadanie broni bez zezwolenia i za bójkę z policją. Na wolność miał wyjść w marcu 2015 r.”

  Grzegorz H. na swoich profilach społecznościowych nie kryje się z przywiązaniem do środowisk neonazistowskich. Fotografuje się z nazistowskim krzyżem, sam ma wytatuowane swastyki na plecach i ramionach. Na stronie „FAKT24″ czytamy, że mężczyzna ma również tatuaż z mottem nazistowskich zbrodniarzy z SS – Meine Ehre heißt Treue (Moim honorem jest wierność).”


  Dla neonazistów przewiduję tylko jedną karę.

 2. Współczuję teraz posłowi PiS. Chciał wyrwać się przed szereg, nie upewnił się kogo broni – okazało się, że kryminalisty, przestępcy i ideologicznego neo-nazisty. Tak to jest, jak się najpierw myśli, potem działa. Ciekawym, czy pan poseł stosował podobne interpelacje, gdy ów kryminalista tłukł niewinnych ludzi…

  1. Najpierw to Polak! Dopiero potem inne jego „przymioty”. Taka kolejność! Najpierw Polak!

   1. On ma racje. Podobno Bóg-Honor-Ojczyzna. Najpierw sprawiedliwość i honor, potem dopiero narodowość. Co Polsce z Polaka, który nawiązuje do neonazistów, czym stawia się w szeregu z *NIEMCAMI* i to jeszcze nazistowskimi? Jak ktoś tatuuje sobie niemieckie hasełka rodem z Waffen SS czy Wehrmachtu, to nie jest już Polak. Naziści niemieccy mordowali Polaków w obozach koncentracyjnych i śmierci, w łapankach, a akcjach „specjalnych” sonderaktion, na Gestapo podczas przesłuchań. I taki gość, który promuje kult nazistów jest broniony przez „chrześcijańskich kiboli”. Parodia.

    1. Zaraz, zaraz, chwileczka, chwilunia, bo coś się pomieszało. Po pierwsze proszę nie pisać do mnie per „wy” nawet wielką literą, bo to JA – JA sam piszę te teksty i sam na komentarze odpowiadam. Strona nazywa się Kibole.pl ale odpowiadam za teksty – tylko ja. Prezentuję tylko swoje poglądy – z nikim nie uzgadniając.
     Do rzeczy!
     Polaka pobiła policja w Danii! Polaka! Polaka! Nieważne kim jest z zawodu i jakie ma poglądy. Polski rząd powinien zrobić wszystko, żeby udzielić mu pomocy. Polak – zniknął. Nikt nie wie co z nim się dzieje, nie wie rodzina. O to chodzi.
     A co do tatuaży – nie ma żadnego znaczenia co kto ma narysowane.
     I prośba do pana – proszę nie wchodzić już więcej na stronę. Liczba komentarzy zwiększa co prawda oglądalność, ale czytanie ich jest przykre.

     1. za hakenkreuza powinno się odbierać obywatelstwo Polskie z urzędu. To raczej jakiś volksdeutsch. nie rozumiem tego ślepego bronienia kokoś, z takimi symbolami.
      Z banderą i ss galizien na klacie, też byłby Polak ?
      Błagam niech się Pan odetnie od takich osób, bo kiedyś osobnicy z hakenkreuzami mordowali tych z orzełkami

     2. witam nie odetnę się bo nie jestem do „takich osób” niczym przywiązany:-) Po prostu piszę nieco „pod prąd” żeby uświadomić czytającym pewne sprawy. a tatuaże moim zdaniem to głupota. Pozdrawiam

Dodaj komentarz