Atak nożownika na Widzewie!

Ponieważ materiał jest pilny korzystam w całości ze źródła dziennikłódzki.pl
Jakby się komuś nie podobało to przepraszam!

Kibic kilkukrotnie ugodzony nożem przed stadionem
30-letni mężczyzna został ciężko raniony nożem przed stadionem Widzewa Łódź. W stanie ciężkim został odwieziony do szpitala CKD. Policja ustala sprawców zdarzenia. Tragiczne wydarzenia rozegrały się przed sklepem z pamiątkami klubowymi. W pewnym momencie grupa kilku kibiców Widzewa zauważyła, że ich kolega zatacza się na ulicy. Krwawił.
Było widać, że został raniony w szyję, brzuch i nogę. Pierwsi pomocy mężczyźnie udzielili policjanci. Zatamowali krwawienie z szyi i nogi. Po chwili na miejscu był też specjalistyczny ambulans medyczny policji. Po kolejnych kilkunastu sekundach przybiegli ratownicy medyczni, którzy zabezpieczali mecz Widzewa Łódź z Wartą Sieradz.
Mężczyzna zabezpieczony przez ratowników obecnych na stadionie i policjantów został przekazany pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego z łódzkiego pogotowia ratunkowego. Karetką został odwieziony do szpitala CKD, gdzie opatrzono jego rany.
Wkrótce po wydarzeniach pod stadionem Widzewa na ulicy Tunelowej policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę. – Do sprawy został zatrzymany 34-letni mężczyzna.

Miał przy sobie puste etui po nożu, a jego ubranie było pobrudzone krwią. Ustalamy czy i jaki związek miał z tragicznymi wydarzeniami pod stadionem Widzewa – mówi nadkom. Adam Kolasa z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony na VI Komisariat Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Został zatrzymany do wyjaśnienia. Policyjni kryminalistycy zabezpieczyli ślady na ulicy Tunelowej. Zostanie również zabezpieczony monitoring z kamer znajdujących się wokół stadionu.

Udostępnij!

Dodaj komentarz