Kibicom Legii z podziękowaniem!

Kibicom Legii z podziękowaniem za słynną już oprawę! Szacunek i podziękowania! Nie wiem – jakimi słowami można jeszcze wyrazić dumę z tego, co zrobiliście!

Szacunek!

Kibicom Legii z podziękowaniem!

Kanał Wyklęci TV jest dla Was! Pamiętacie Patriotyczną Pielgrzymkę Kibiców 2014 i wykład Leszka Żebrowskiego o Powstaniu Warszawskim? Jak ktoś był – to pamięta.
Tu w skrócie Leszek Żebrowski o tragicznych dniach w Warszawie.
Pierwsza część, przygotowanego specjalnie dla Wyklęci TV, cyklu opowieści Leszka Żebrowskiego, poświęconego Powstaniu Warszawskim. Dziś wyjaśniamy dlaczego miejsce upamiętnienia uczestników wielkiego zbrojnego zrywu z 1944 roku nie jest właściwe.

„Jesteśmy na ulicy Górczewskiej 32. 300-400 metrów stąd, na zachód Warszawy, Niemcy rozpoczęli formowanie swoich kolumn ludobójczych”. Oto druga część naszego cyklu, w którym Leszek Żebrowski opowiada o mało znanej historii Powstania Warszawskiego.

W czasie Powstania Warszawskiego kościół św. Wojciecha stał się wielkim, niemieckim obozem przejściowym. W tamtym tragicznym i dramatycznym momencie przez to miejsce przewinęło się prawie 90 tysięcy ludzi. O tym wszystkim, w trzeciej części naszego cyklu, opowiada Leszek Żebrowski.

 

Powstanie Warszawskie Rzeź Woli!

Powstanie Warszawskie Rzeź Woli!

Udostępnij!

Dodaj komentarz