Futbol szkodzi zdrowiu! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Futbol szkodzi zdrowiu!

Gra w zawodowej lidze amerykańskiej futbolu [NFL] może być, a właściwie jest szkodliwa dla zdrowia. Ale, NFL nie uprzedza o tym zawodników! W związku z tym – 4 500 graczy zażądali od władz NFL łącznej kwoty odszkodowania w wysokości 765 milionów dolarów. Wina NFL polega według sądu na tym, że nie poinformowała graczy, że gra może być szkodliwa. Czy pamiętacie sprawę kota suszonego w kuchence mikrofalowej? Jego właścicielka też dostała wysokie odszkodowanie, bo producent kuchenek nie poinformował, że nie można w nich suszyć kotów.
Drodzy Czytelnicy! Czekamy na Wasze komentarze. Czy wyobrażacie sobie kilka tysięcy pozwów naszych piłkarzy – skierowanych do PZPN? Warto dbać o zdrowie, żeby tego dożyć!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.