Policja we Wrocławiu bije kobietę!

Znów! Podajemy dokładnie za źródłem tygodniknarodowy.pl Film, o którym piszą jakoś nie chce się załadować… Jeśli jednak rzecznik policji zareagował na pytania dziennikarzy – sprawa wygląda na wiarygodną. Źródło informacji se.pl

To zdarzenie miało miejsce dwa lata temu ale do tej pory policja o niczym nie wiedziała. Nagranie dzięki dziennikarzom se.pl trafiło do policji wczoraj!

Policja we Wrocławiu bije kobietę!

15-minutowe nagranie pokazuje starszą panią, która na zapleczu sklepu przy ulicy Strzegomskiej, czeka spokojnie na przybycie funkcjonariuszy. Kobieta siedzi na krześle, gdy podchodzi do niej para policjantów – mężczyzna i kobieta. Kobieta nagle zakłada rękawiczki i… wymierza kolejne ciosy bezbronnej emerytce!

Policja we Wrocławiu bije kobietę!

Według informacji zdobytych przez Super Express – kobieta została przyłapana na kradzieży i zatrzymana przez ochroniarza, który wyprowadził ją na zaplecze, do momentu przybycia policji. Jednak kobieta nie wykazywała agresji, cały czas siedziała spokojnie, nie stawiała oporu. Po wymierzeniu „kary” w postaci pobicia, kobieta zostaje brutalnie zatrzymana – policjanci przyciskają ją z całą siłą do ściany. Policjantka przeszukuje torbę zatrzymanej, z której wysypują się artykuły spożywcze. Cały czas widać brutalne zachowanie policjantów, którzy na każdy ruch reagują agresją. Kobieta zostaje w końcu skuta i wyprowadzona.

Super Express zapytał o wydarzenia zarejestrowane na nagraniu rzecznika dolnośląskiej policji.

– Wszczęliśmy postępowanie dyscyplinarne wobec tych funkcjonariuszy. Sprawa będzie wszechstronnie wyjaśniona. Zachodzi tu podejrzenie złamania prawa przez policjantów, dlatego już powiadomiliśmy prokuraturę i biuro spraw wewnętrznych.

Policjanci zostali już zawieszeni do czasu wyjaśnienia sprawy. Prawdopodobnie stracą pracę, możliwe również, że sprawa trafi do sądu.

Udostępnij!

Dodaj komentarz