Przypominamy! Akcja widelec przeciwko kibicom Legii!

Przypominamy!

Akcja widelec przeciwko kibicom Legii!

To był rok 2008…
Dziś mamy rok 2017… lipiec… wakacje…
Jacyś ludzie protestują na ulicach, w Warszawie, pod Pałacem Prezydenta, pod sejmem, pod sądem najbardziej wysokim… przy okazji słuchają muzyczki i szczają na Pomnik Polskiego Państwa Podziemnego.
Na pewno wielu z nich nie zdaje sobie sprawy, ze skomplikowanej materii, o którą idzie wojna. Nie muszą. Nie musimy być wykształconymi prawnikami, żeby widzieć i przede wszystkim czuć, co jest dobre dla naszej Polski!
Warto więc przypomnieć – kto – za jakimi rozwiązaniami stoi!

Przypominamy! Akcja widelec przeciwko kibicom Legii!

Warto więc przypomnieć – kto – za jakimi rozwiązaniami stoi!
Jarosław Kaczyński i PiS – bronili wtedy – w 2008 – zatrzymanych kibiców Legii.
Schetyna – który dziś „walczy” o jakieś tam niezrozumiałe ustawy – był hersztem bandy, która katowała kibiców Legii.
Zatem…
Krótka piłka – Kaczyński jest „nasz” a Schetyna i jego banda – to wrogowie.

Koniec i kropka!

Nie ma znaczenia, że Kaczyński jest niskiego wzrostu i mówi z pewną inteligencką manierą, nie ma znaczenia, że posłanka Krystyna Pawłowicz jada kanapki i sałatki w ławach sejmowych!

Oni – na pewno nie są „atrakcyjni” medialnie!

Ale to właśnie ONI są Polakami i dają nam Obywatelom nadzieję na ogrodzenie Polski przed uchodźcami, na wyjście z Unii Europejskiej, na bezpieczne przetrwane „potopu” w zamkniętych granicach naszej Polski!
Dlatego – zanim zaczniecie krzyczeć wspólnie z opozycją – pomyślcie chwilę!
Czy warto sprzedać Polskę Unii Europejskiej?
Za możliwość „podróżowania”?
A – czy Sochaczew nie jest piękny? Kazimierz nad Wisłą – nie jest piękny?

Na chuj nam sterroryzowana jewropa?

Udostępnij!

9 comments

  1. ty naprawdę chesz żeby Polska wyszla z Unii? Jesteś durny jak… a co ze środkami unijnymi, co z wolnością?

    1. chuj z wolnośćią ważne żeby nie bylo obcych! a pieniądze z unii? to są nasze pieniądze, sami je zarobimy jak zaczniemy cokolwiek produkować anie tylo robić kanapki w wszych foood trackach!

  2. Tu się nie ma nad czym zastanawiać. Stare kiejkuty bronią 30 letniego układu ubeki, sędziowie,profesorki od baumana, aktorzy no i politycy ” wolnosciowcy”? Ktorzy stoja na tych hucpach razem z Mazgulami . Straszą dyktaturą,łamaniem demokracji i przestarzałej konstytucji z 97r. która te całe kodziarskie towarzysze wspólnie stworzyli. Wyszlo szydlo z worka, kto traci przywileje, komu zalezy na destabilizacji oraz skąd jak i po co są finansowane organizację pozarządowe. Jeden wielki minus dla Pisu, po cholerę sprowadziliscie do naszego kraju tyłu Rezunów. A pan prezydent niech odpowie kim byl Mychajlo Duda….czyżby fake ? Temat rzeka. Trzeba bronić polskości czy ktoś lubi Jarosława czy nie, dla mnie jest jedyna nadzieja na radykalną zmianie, na przywrócenie Polakom godnośći. Oczyszczenie kraju ze sprzedawczykow Ojczyzny jest nadrzedne. Pozdrawiam!

    1. przywrócenie Polakom godnośći. Oczyszczenie kraju ze sprzedawczykow Ojczyzny jest nadrzedne. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz