Kibole przemytnicy zatrzymani!

Jak wszyscy już wiedzą – zatrzymano przemytników ludzi – z których kilku było / jest „powiązanych” ze „środowiskiem krakowskich kibiców

Nic w tym ciekawego, film bez dźwięku i tyle.

Ale, mam jedno „ale”!

W mediach czytamy o tej akcji:

>Rozbicie grupy przestępczej to rezultat śledztwa prowadzonego od 2015 roku przez funkcjonariuszy ze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej pod nadzorem Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie.<<

Co przeczytaliście?

Bo ja przeczytałem, że:

Od 2015 roku funkcjonariusze polskich służb – pozwalali spokojnie działać całej bandzie przemytników ludzi! Siedzieli, pierdzieli w stołki i patrzyli jak przemytnicy przemycają!
Pozwalali na popełnianie przestępstwa!

Dlaczego?

Prawdopodobnie dlatego, żeby zebrać więcej dowodów, lub złapać na „gorącym”.
Jest to głupia metoda działania, która niesie za sobą wiele – niepotrzebnych ofiar! W tym niesprawiedliwie oskarżonych ludzi, czasami niewinnych.

Taki sposób „pracy” policji jest patologią. Taka patologia jest wynikiem między innymi – kolejnej patologi – patologi w prokuraturach i sądach.

Policja specjalnie przedłuża dochodzenie – zezwalając na istnienie przestępstwa i ofiary – również po to, żeby… uzasadnić swoje istnienie i bawić się nowoczesnymi zabawkami.

Niestety!

Tak właśnie działała carska ochrana.

Kiedy mogli wytłuc – w s z y s t k i c h – przeciwników cara i zlikwidować zagrożenie – nie robili tego! Mogli powywieszać wszystkich, ale wtedy przestaliby być potrzebni!
Zostawiali więc „niedobitków”, aby ruch rewolucyjny się odrodził. Aby nadal mieli kogo łapać i brać za to kasę!

Czas to zrozumieć!

Policja działając w ten sposób – nie jest „zainteresowana” likwidacją przestępczości! Obchodzi ją tylko i wyłącznie „tu i teraz” czyli kasa, awanse i medialny wizerunek.

Krakowscy kibole przemytnicy ludzi!

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz