Aktualizacja! Tchórz czy prowokator? - kibole.pl
KibolePLlogo
Home Artykuly Aktualizacja! Tchórz czy prowokator?

Kto mu za to zapłacił?
Burmistrz miasta Raciąż, magister (dwojga imion) Mariusz Jerzy Godlewski – załatwił mediom „Nowe Łomianki”.
Dziękujemy!
Będziemy na miejscu już od piątku i zdamy naszym czytelnikom dokładną relację.
Podobnie zaczynało się właśnie w Łomiankach, gdy Polonia Warszawa grała z miejscowym KS Łomianki. Teraz, pod pretekstem jakiś głupot, pan wójt, czy też burmistrz (nieważne, ważne, że dwojga imion) zakazał obecności kibiców Polonia Warszawa na meczu 4 ligi z miejscowym klubem Błękitni Raciąż. Kibice Polonii Warszawa dowiedzieli się, że na stadionie Błękitnych jest tylko 40 miejsc przeznaczonych dla kibiców drużyny przyjezdnej. Złożyli zatem zawiadomienie o planowanym zgromadzeniu publicznym dla około pięciuset osób, które pragną zobaczyć mecz. Pan burmistrz – odmówił.

burmistrz

W ten sposób, ten pan prowokuje drakę i sprawia wrażenie, że jest sterowany lub/i opłacany przez osoby, którym zależy na wzbudzaniu awantur wśród rozgoryczonych kibiców.

Z tego, co donieśli nam nasi gdyńscy korespondenci, pan burmistrz opalał się na plaży w Gdyni, dokładnie w tym miejscu i w tym czasie, gdy odbył się słynny mecz w zapasach plażowych Polska vs Meksyk. Poniżej cały dokument, ale nie warto czytać tych bzdur. Uwierzcie mi (mam swoje lata [P.S]) to śmierdzi sterowaną prowokacją. Komu ma ona się przysłużyć? Na pewno nie miłośnikom sportu!

Dzwońcie do niego i piszcie, pytajcie – Kto mu za to zapłacił?

Burmistrz Miasta przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy poniedziałek w godzinach pracy Urzędu Miejskiego oraz 15:30 do 16:30.

Więcej znajdziecie tu:

Cały dokument tutaj:

 

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij