Aktualizacja! Tchórz czy prowokator?

Kto mu za to zapłacił?
Burmistrz miasta Raciąż, magister (dwojga imion) Mariusz Jerzy Godlewski – załatwił mediom „Nowe Łomianki”.
Dziękujemy!
Będziemy na miejscu już od piątku i zdamy naszym czytelnikom dokładną relację.
Podobnie zaczynało się właśnie w Łomiankach, gdy Polonia Warszawa grała z miejscowym KS Łomianki. Teraz, pod pretekstem jakiś głupot, pan wójt, czy też burmistrz (nieważne, ważne, że dwojga imion) zakazał obecności kibiców Polonia Warszawa na meczu 4 ligi z miejscowym klubem Błękitni Raciąż. Kibice Polonii Warszawa dowiedzieli się, że na stadionie Błękitnych jest tylko 40 miejsc przeznaczonych dla kibiców drużyny przyjezdnej. Złożyli zatem zawiadomienie o planowanym zgromadzeniu publicznym dla około pięciuset osób, które pragną zobaczyć mecz. Pan burmistrz – odmówił.

burmistrz

W ten sposób, ten pan prowokuje drakę i sprawia wrażenie, że jest sterowany lub/i opłacany przez osoby, którym zależy na wzbudzaniu awantur wśród rozgoryczonych kibiców.

Z tego, co donieśli nam nasi gdyńscy korespondenci, pan burmistrz opalał się na plaży w Gdyni, dokładnie w tym miejscu i w tym czasie, gdy odbył się słynny mecz w zapasach plażowych Polska vs Meksyk. Poniżej cały dokument, ale nie warto czytać tych bzdur. Uwierzcie mi (mam swoje lata [P.S]) to śmierdzi sterowaną prowokacją. Komu ma ona się przysłużyć? Na pewno nie miłośnikom sportu!

Dzwońcie do niego i piszcie, pytajcie – Kto mu za to zapłacił?

Burmistrz Miasta przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy poniedziałek w godzinach pracy Urzędu Miejskiego oraz 15:30 do 16:30.

Więcej znajdziecie tu:

Cały dokument tutaj:

 

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz