Aktualizacja! Długi urlop! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Aktualizacja! Długi urlop!

Stan na 30 sierpnia. Nadal nic się nie zmienia na profilu pani rzecznik, ani na stronach ministerstwa! To piękne!

Minister Sportu Pani Joanna Mucha oraz rzecznik ministerstwa i turystyki pani Katarzyna Kochaniak spędzają urlop w Egipcie. Osobiście sprawdzają bezpieczeństwo polskich turystów. Od 16 sierpnia, na oficjalnym profilu pani rzecznik nie ma ani jednego wpisu. Na stronie ministerstwa sportu i turystyki ostatnie informacje dotyczą rocznicy śmierci Kamili Skolimowskiej, siatkarzy plażowych, oraz… Uwaga! Roberta Kubicy!

dowod
Wnioski?
Nie dość, że ministerstwo pod wodzą Joanny Muchy, nie robi nic dla polskiego sportu, ale do tego nie umie sprzedać nawet żadnej propagandy.
W tym momencie można zadać pytanie – ile zarabiają pani minister i pani rzecznik? Nie dlatego, żeby zazdrościć, ale żeby młodym ludziom wskazać pewne fakty.
Grasz w piłkę? Zasuwasz na rowerze? Dajesz z siebie wszystko w piątej lidze, czy na lokalnych zawodach? Zarabiasz? Ile?
Na pewno mniej, niż obie panie.
Teraz popatrz. One – bez ciebie nie miałyby racji bytu.
A ty, bez nich..?

Popatrzcie sami! Tutaj i tutaj:

Chcesz być ze sportem na bieżąco? Nie licz na Ministerstwa Sportu!

Jeśli ktoś mi zarzuci, że posłużyłem się niesprawdzonymi informacjami (nie wiem, gdzie pani Kochaniak i pani Mucha spędzają urlop) to informuję, że przez ten „zabieg” chciałem „zwrócić uwagę na problem”, podobnie jak fotograf Janusz Szegielski, fotografując gołą babę na zaniedbanym cmentarzu!

Piotr Szymanowski

1 reply to this post
  1. Pani Minister doskonale wypełnia obowiązki ministra sportu. Nic nie robiąc nie psuje – i to jest najważniejsze. Ona tylko powinna reprezentować: witać, żegnać, przecinać wstęgi itp. Pani rzecznik powinna więcej pisać ale tylko działaniach Pani Minister.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij