Policjant patriota!

Policjant patriota! Policjant z hasłem „ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY!”

Ponoć zdjęcie jest autentyczne i sprawdzono, że nie jest fotomontażem… Ja osobiście też tak sądzę. Nie widać śladu obróbki. Nie można jednak wykluczyć, że to „autentyczne” zdjęcie zrobiono w studio na kimś, kto nie jest „autentycznym” policjantem.

Wszystko na pewno będzie wyjaśnione.

Sam jestem ciekawy, czy – naprawdę – polski policjant przyczepił sobie do munduru tą naszywkę. Nie wiem, ale jestem bardzo ciekawy. Bardzo bym chciał, żeby takie hasło przypięli sobie najwyżsi dowódcy polskiej policji!

Zdjęcie pojawiło się na profilu ONR Brygada Podlaska.

ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY

Natychmiast zostało wychwycone przez organizację „Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych” – bandę, która już dawno powinna być zdelegalizowana.

No i zrobił się szum!

My – Kibole.pl – mamy na górnym pasku napis „ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY!” i uważamy to za oczywistość. To samo hasło rozbrzmiewa często na stadionach i podczas racowisk na corocznej Patriotycznej Pielgrzymce Kibiców na Jasną Górę.

Policja się wypowiedziała

Policja zażądała natychmiastowego usunięcia wpisu i fotografii z uwagi na naruszenie dobrego imienia policji i bezprawne wykorzystanie nazwy. Jednak fotografia nadal jest widoczna, a co więcej błyskawicznie roznosi się po sieci.

W czym problem?

Być może regulamin policji mówi, że nie wolno samodzielnie dodawać niczego do umundurowania. Ale mam wrażenie, że gdyby policjant założył do służbowych butów – różowe sznurowadła – gazeta wyborcza i TVN byłyby zachwycone!

Czy polska policja robi się polityczna?

Chyba tak i to bardzo dobrze! Jeśli deklaracja „ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY!” – komukolwiek przeszkadza, niech sobie uświadomi, że podczas wojny policja – obok wojska – też ma bronić Ojczyzny!

A wojna przecież już trwa!

Wrogami Ojczyzny są między innymi takie bandy, jak Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych!

Zdrajcy z Ośrodka Monitorowania szczekają:

>>Upolitycznienie policji postępuje w szalonym tempie. Problemem nie jest jeden funkcjonariusz który identyfikuje się ze skrajną faszyzującą prawicą, ale fakt że jego przełożeni dopuścili go do służby w tak zmodyfikowanym mundurze<<

A ja się naiwnie pytam? Co jest takiego złego we „współczesnej – faszyzującej” prawicy?

Udostępnij!

Dodaj komentarz