Legia Warszawa - Steaua Bukareszt [KONKURS] - kibole.pl
KibolePLlogo
Home Artykuly Legia Warszawa – Steaua Bukareszt

Jako sędzia główny mecz poprowadzi Portugalczyk Pedro Proenca. Przed nami mecz 4 rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. Legia zagra bez swojego „serca”, czyli „Żylety”, która została zamknięta decyzją UEFA. Kibice obiecują, że na nowych miejscach i nieco inaczej ustawieni – i tak zdołają stworzyć niesamowitą atmosferę i w każdej sekundzie dodawać sił swoim piłkarzom. Jan Urban nie ukrywa, że zamknięcie „Żylety” może osłabić doping, ale ma też nadzieję, że wszyscy kibice będą szczególnie zmotywowani i aktywni. „Atmosfera tej trybuny będzie na całym stadionie. W drużynie wszyscy dobrze wiedzą, gdzie znajduje się serce dopingu. […]- Możemy zapisać się w historii polskiej piłki i przede wszystkim w historii klubu.” – powiedział trener na konferencji prasowej.

Jaki przebieg meczu Legia Warszawa – Steaua Bukareszt i jaki wynik typujecie? Zacznijmy komentować już teraz. Niech nasze emocje też pomogą piłkarzom w zwycięstwie! Zapraszamy!

KONKURS – pięć osób, które jako pierwsze wytypują wynik meczu oraz pięć pierwszych, które wytypują strzelca pierwszej bramki – otrzyma koszulki Profesjonalnej Ligii MMA. Typujemy w komentarzach pod postem, każdy może typować tylko jeden raz. Typujemy do pierwszego gwizdka.

f1176c0667f8c77496df5e12ada17f60