Legia Warszawa – Steaua Bukareszt [KONKURS]

Jako sędzia główny mecz poprowadzi Portugalczyk Pedro Proenca. Przed nami mecz 4 rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. Legia zagra bez swojego „serca”, czyli „Żylety”, która została zamknięta decyzją UEFA. Kibice obiecują, że na nowych miejscach i nieco inaczej ustawieni – i tak zdołają stworzyć niesamowitą atmosferę i w każdej sekundzie dodawać sił swoim piłkarzom. Jan Urban nie ukrywa, że zamknięcie „Żylety” może osłabić doping, ale ma też nadzieję, że wszyscy kibice będą szczególnie zmotywowani i aktywni. „Atmosfera tej trybuny będzie na całym stadionie. W drużynie wszyscy dobrze wiedzą, gdzie znajduje się serce dopingu. […]- Możemy zapisać się w historii polskiej piłki i przede wszystkim w historii klubu.” – powiedział trener na konferencji prasowej.

Jaki przebieg meczu Legia Warszawa – Steaua Bukareszt i jaki wynik typujecie? Zacznijmy komentować już teraz. Niech nasze emocje też pomogą piłkarzom w zwycięstwie! Zapraszamy!

KONKURS – pięć osób, które jako pierwsze wytypują wynik meczu oraz pięć pierwszych, które wytypują strzelca pierwszej bramki – otrzyma koszulki Profesjonalnej Ligii MMA. Typujemy w komentarzach pod postem, każdy może typować tylko jeden raz. Typujemy do pierwszego gwizdka.

f1176c0667f8c77496df5e12ada17f60

Udostępnij!

17 comments

  1. samobój jest bramką dla drużyny rywali, więc nie może być przypisany zawodnikowi który ją „zdobył” naucz się przepisów

Dodaj komentarz