AKTUALIZACJA: Polonia – Wisła II na żywo! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly AKTUALIZACJA: Polonia – Wisła II na żywo!

Polonia Warszawa – Wisła Płock II – relacja na żywo

RELACJA z meczu Polonia Warszawa – Wisła Płock II

We środę zapraszamy na Kibole.pl – relacja tekstowa na żywo, minuta po minucie z meczu Polonia Warszawa – Wisła Płock II. Naszym zdaniem będzie to decydujący mecz dla warszawskiej Polonii. Po łatwym i krótkim meczu z KS Łomianki, zakończonym w pierwszej połowie, przy wyniku 2:0, Polonia rozprawiła się u siebie z Wkrą Żuromin 6 do zera. Na odpoczynek zawodnicy mają dwa dni. Czy to wystarczy? Zapraszamy na relację już 28 sierpnia. Mecz zaczyna się o 19.11, wchodzimy od 18.00.

Krótki film, bo: „Pod pewnymi względami nic się nie zmieniło…”

[youtube id=”0-CuUL_UYuw”]

Zostaw odpowiedź

twenty − 6 =

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...