To nie do Wiary... - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly To nie do Wiary…

Wiara Lecha zakończy działanie!

Coś się stało! Coś się musiało stać, tak czujemy na odległość. Ten suchy komunikat, opublikowany dziś (26.08.2013) o godzinie 20.50 – jest tylko komunikatem, ale… Budzi wiele skojarzeń i ogromny niepokój. Pojawiły się już pierwsze komentarze na profilu Wiara Lecha, komentarze pełne niedowierzania i żalu.
Naszym zdaniem ma to związek z wieloma wydarzeniami, w które obfitował sierpień tego roku. Postaramy się dowiedzieć więcej i poinformować naszych czytelników.
Oświadczenie Wiary Lecha
Dzisiaj odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawczo – wyborcze. Z powodu braku kandydatów do zarządu oraz wyczerpania się dotychczasowej formuły, stowarzyszenie utraciło możliwość funkcjonowania w sposób satysfakcjonujący członków WL. Podjęto decyzję o likwidacji stowarzyszenia z końcem roku. Co to oznacza? Od dzisiaj WL nie podejmuje żadnych nowych zobowiązań, nie angażuje się w nowe projekty i nie siada do żadnych rozmów. Do końca roku wywiązujemy się ze zobowiązań i realizujemy wcześniej zainicjowane akcje:
– festyn Kolorujemy
– WL Ligę
– akcję mikołajkową
– akcję powstańczą.
31.12.2013 gasimy światło.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij