Michał Materla oskarżony przez „Masę”!

Najsłynniejszy w Polsce świadek koronny Jarosław Sokołowski zwany „Masa” nadal udziela wywiadów i odbywa spotkania „autorskie”. Nadal jest atrakcyjny dla mediów i chętnie rozdaje role w polskiej rzeczywistości medialnej.

Tym razem, w wywiadzie oskarżył Michała Materlę!

Jest to granda, że świadek korony udziela wywiadów w dużych mediach i ma możliwość dzielenia się swoimi opiniami. No, ale… co robić, taki mamy klimat.

Jarosław „Masa” Sokołowski:

„Tak, przecież „Bolki” z Wrocławia, jedna z najsilniejszych ekip zbrojnych w Polsce jest pod nimi. „Dziobak” z tymi sportowcami w Szczecinie, Michałem M., czyli bardzo znanym zawodnikiem MMA, i jeszcze tym małym – nie pamiętam jak się nazywa – jakiś taki śmierdziel, że jak bym się przewrócił, to bym go połamał. Generalnie MMA. No to oni z nimi latali. Starzy pruszkowscy sukcesywnie podporządkowywali sobie Polskę. I naprawdę rosła potężna ośmiornica, i to był już czas, żeby to zakończyć.”

Sprawa wyszła przy okazji zatrzymania tak zwanej „starej grupy pruszkowskiej”. Masa twierdzi, że właśnie z pruszkowskimi powiązany był Michał, jeszcze jeden z zawodników i ogólnie „całe MMA”.

Pamiętajmy!

Pamiętajmy koniecznie, że „aresztowanyNIE oznacza – WINNY!

Michał Materla jak pisaliśmy w poprzednim artykule trenuje w areszcie.

Czekajmy spokojnie jak wyjdzie i cały ten cyrk okaże się nieporozumieniem.

Udostępnij!

5 comments

 1. Oby jak najszybciej wyjaśniono tą sprawę. Na tym zależy wszystkim, przeciwnikom i przyjaciołom Michała. Kaliber zarzutów jest dość duży i jest dość mało prawdopodobne aby było to pomyłką.

  1. no i teraz zaczyna sie cos co nazwałem „syndrom Kubusia Puchatka” Im dłużej Puchatka nie ma – tym bardziej nikt sie już nie dziwi.
   ja mam nadzieję, że będzie jak w przypadku dwóch moich kolegów. czekanie, czekanie, czekanie i nagle wychodzą. Pozdrawiam

 2. Masa to zwykła jebana konfitura!!! Kurwa co sprzedała sie na psach.. Chuj mu w dupe i życze takim smieciom żeby ulica sie o nich upomniała. Zwykła frajer ktory sypie wszystkim po kolei!!!!

 3. rafal a ty jestes zwykla kurwa co nie szanuje poleglych w obronie ojczyzny przodkow, tylko z polski chce zrobic dzicz, w sumie nie mozna cie za to winic bo jestes zbyt glupi by skojarzyc niektore fakty kurwo , ulegles systemowi ktory z polski zrobil kurwe i wasala syjonu i niemiec tempy frajerze

  1. w zasadzie nie powinienem zatwierdzać komentarza z bluzgami ale – wyjątkowo – dla wolnosci mediów zatwierdzam. Jednak proszę komentować sprawę a nie jechać osobiście. to samo tyczy Rafała.
   Pozdrawiam i życzę więcej emocji i pasji ale – inaczej wyrażanej:-)

Dodaj komentarz