Kibicowska Wyprawa – plany na 2017

Pierwszy raz na Kibole.pl napisaliśmy o Kibicowskiej Wyprawie Rowerem przez Polskę 4 lutego 2014 roku.

„Jestem Kibolem i jestem z tego dumny!” – tak powiedział w rozmowie z Radio OpoleRobert Ćwikliński. Student, który szykuje bardzo fajną inicjatywę. Planuje samotną (choć można się na parę kilosów przyłączyć) wyprawę rowerową podczas której odwiedzi kibiców i otrzyma od nich koszulki z autografami (nie tylko piłkarzy, również przedstawicieli innych sportów). Te koszulki zostaną następnie zlicytowane, a cały dochód przeznaczony na opolskie Hospicjum „Betania”.

Kibicowska Wyprawa plany 2017

Jak może pamiętacie – na początku niewielu o tej inicjatywie wiedziało. Potem – dzięki konsekwencji Roberta – zaczęło się robić głośniej. Kolejny – 2015 rok to wyprawa przez Polskę. Miniony 2016 – wyprawa do Anglii. Coraz głośniej i coraz skuteczniej. Dołączają kolejne media… najpierw powoli, aż tu nagle!

Totalny przełom!

Inicjatywę polskiego Kibica docenił… świat!

Prestiżowe medium – National Geographic na polskich stronach zapowiada dwie kolejne Kibicowskie Charytatywne Wyprawy Roberta Ćwiklińskiego.

Takie sprawy tylko w Polsce!

Pierwsza Wyprawa to wiosenny spływ kajakowy Odrą. Celem jest zebranie pieniędzy na leczenie chorego na raka „Kwacha”.

Druga Wyprawa – rowerowa odbędzie się wiosną. Celem Węgry. Środki zebrane pomogą w wymianie gałki ocznej małego dziecka – Amelce.

Teraz przeczytajcie. Ważne ogłoszenie od Roberta Ćwiklińskiego!

UWAGA!

Ciągle poszukiwani są ludzie, którzy chcieliby pomóc przekazując „fanty” na aukcje podczas etapu kajakowego. Poszukiwane są:

vlepki (każde, bo zrobimy jedną wielką paczkę vlepek do wylicytowania);
książek o tematyce kibicowskiej;
pamiątek związanych z klubami sportowymi, jak i pamiątek kibicowskich.
Ze swojej strony nie mogę ofiarować nic z w zamian poza wdzięcznością i faktem, że pomożecie Kwachowi i Amelce w walce o lepsze życie.

Jeżeli macie znajomych artystów, piłkarzy, legendy kibicowania, czy piłki, raperów, piszcie, proszę. Jeżeli macie pomysł, podpowiedzcie.
#ekipakibicowskiejwyprawy ciągle działa, ciągle myśli, ale nic nie zastąpi burzy mózgów.
Pomyślności, dobrzy ludzie!

Jeszcze jedno, Kibole!

Jak pewno wiecie – staramy się pomagać Robertowi od początku. Ile można było. Więc teraz dołączamy do wezwania – tego o „burzy mózgów”! Naprawdę potrzebne są pomysły, które dodadzą siły Robertowi i całemu przedsięwzięciu!

Jak mawiał pewien profesor „weźcie głowy w ręce i kombinujcie”

Czekamy na pomysły!

Udostępnij!

Dodaj komentarz