Kibicowska Wyprawa plany 2017 Jak może pamiętacie...
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Kibicowska Wyprawa – plany na 2017

Kibicowska Wyprawa plany 2017

Pierwszy raz na Kibole.pl napisaliśmy o Kibicowskiej Wyprawie Rowerem przez Polskę 4 lutego 2014 roku.

„Jestem Kibolem i jestem z tego dumny!” – tak powiedział w rozmowie z Radio OpoleRobert Ćwikliński. Student, który szykuje bardzo fajną inicjatywę. Planuje samotną (choć można się na parę kilosów przyłączyć) wyprawę rowerową podczas której odwiedzi kibiców i otrzyma od nich koszulki z autografami (nie tylko piłkarzy, również przedstawicieli innych sportów). Te koszulki zostaną następnie zlicytowane, a cały dochód przeznaczony na opolskie Hospicjum „Betania”.

Kibicowska Wyprawa plany 2017

Jak może pamiętacie – na początku niewielu o tej inicjatywie wiedziało. Potem – dzięki konsekwencji Roberta – zaczęło się robić głośniej. Kolejny – 2015 rok to wyprawa przez Polskę. Miniony 2016 – wyprawa do Anglii. Coraz głośniej i coraz skuteczniej. Dołączają kolejne media… najpierw powoli, aż tu nagle!

Totalny przełom!

Inicjatywę polskiego Kibica docenił… świat!

Prestiżowe medium – National Geographic na polskich stronach zapowiada dwie kolejne Kibicowskie Charytatywne Wyprawy Roberta Ćwiklińskiego.

Takie sprawy tylko w Polsce!

Pierwsza Wyprawa to wiosenny spływ kajakowy Odrą. Celem jest zebranie pieniędzy na leczenie chorego na raka „Kwacha”.

Druga Wyprawa – rowerowa odbędzie się wiosną. Celem Węgry. Środki zebrane pomogą w wymianie gałki ocznej małego dziecka – Amelce.

Teraz przeczytajcie. Ważne ogłoszenie od Roberta Ćwiklińskiego!

UWAGA!

Ciągle poszukiwani są ludzie, którzy chcieliby pomóc przekazując „fanty” na aukcje podczas etapu kajakowego. Poszukiwane są:

vlepki (każde, bo zrobimy jedną wielką paczkę vlepek do wylicytowania);
książek o tematyce kibicowskiej;
pamiątek związanych z klubami sportowymi, jak i pamiątek kibicowskich.
Ze swojej strony nie mogę ofiarować nic z w zamian poza wdzięcznością i faktem, że pomożecie Kwachowi i Amelce w walce o lepsze życie.

Jeżeli macie znajomych artystów, piłkarzy, legendy kibicowania, czy piłki, raperów, piszcie, proszę. Jeżeli macie pomysł, podpowiedzcie.
#ekipakibicowskiejwyprawy ciągle działa, ciągle myśli, ale nic nie zastąpi burzy mózgów.
Pomyślności, dobrzy ludzie!

Jeszcze jedno, Kibole!

Jak pewno wiecie – staramy się pomagać Robertowi od początku. Ile można było. Więc teraz dołączamy do wezwania – tego o „burzy mózgów”! Naprawdę potrzebne są pomysły, które dodadzą siły Robertowi i całemu przedsięwzięciu!

Jak mawiał pewien profesor „weźcie głowy w ręce i kombinujcie”

Czekamy na pomysły!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij