Bijatyka na trybunach! Nie na sektorach, nie na piłce, ale na MMA!
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Bijatyka na trybunach! fYlm!

Bijatyka na trybunach!

Bijatyka na trybunach! Nie na sektorach, nie na piłce, ale na MMA. Popatrzcie, jak się leją! Co krzyczą? Nie mam pojęcia. Znaczy – mam, ale nie będę się wymądrzał. Znam wiele języków. Ale nieważne!

Ależ fajna bijatyka na trybunach! Ale! Niespodzianka! Nie na sektorach, nie na piłce, ale na MMA. Popatrzcie, jak się leją! Co krzyczą? Nie mam pojęcia. Znaczy – mam, ale nie będę się wymądrzał. Znam wiele języków. Ale nieważne! Gala MMA, a na trybunach mała draka. info od: MMA.PL

Impreza odbyła się w Ammanie pod nazwą Desert Force 25, 19 grudnia tego roku.

A, tak baj we łej… Pamiętacie to?

Bijatyka na trybunach KSW 35

Film niezbyt dobrej jakości, ale emocji w nim dużo. Jak tylko złapiemy, pokażemy też co działo się poza halą, a ponoć się działo. Tak, czy siak fajnie się to ogląda, coś się dzieje i na pewno nie jest ustawione Są emocje! Jest „energia”. Jak podają wiarygodne źródła było to powitanie kibiców Pogoni Szczecin i Lechii Gdańsk.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij