Jerzy Urban vs Kibole! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Jerzy Urban vs Kibole!

Jerzy Urban prezentuje klip pod tytułem: „Kibole, ja was chromolę!” Popatrzcie i posłuchajcie uważnie, zanim zaczniecie pluć! To jest trafna diagnoza i jednocześnie – ostrzeżenie, które były rzecznik rządu PRL kieruje do nas! Urban już nie „robi polityki”, ale genialnie przewiduje. Słowo „rzuciliśmy” nie oznacza, że to on rzucił. Jerzy Urban we właściwy sobie, drastyczny i wulgarny sposób ostrzega kiboli, że to „oni” (czytaj – obecnie rządzący) rzucili ich los na stos!

[youtube id=”ZUJIxbOCbJk”]

Nie zmienia to faktu, że na oczach wielu osób – zbezcześcił godło… Ciekawe, czy władze, które jak psy myśliwskie (przepraszam PSY) węszą w internecie za słowem „kibole” – wpadną na trop i ukarzą szarą eminencję PRL.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij