Kibicowska zadyma za kasę?

Czy to możliwe! Kibicowska zadyma za kasę? Kibice opłaceni za to, że robią zadymę? Kto może oferować kasę za rozróbę? Na jakiej zasadzie?

Okazuje się, że można!

Kibicowskie zadymy za kasę chcieli wywołać dziennikarze. Hiszpańscy dziennikarze, dla ścisłości. U nas, w Polsce przecież to by nikomu do głowy nie przyszło, prawda? Nikt, nawet w TVN, nie wpadłby na pomysł prowokowania „sztucznych” zadymek🙂

Tymczasem w Hiszpanii…

Atletico Madryt we środę pokonało PSV Eindhoven 2:0 w fazie grupowej Ligii Mistrzów. Ale nie w tym sprawa! Sprawa w tym, że…

„Jak twierdzi przedstawiciel władz holenderskiego klubu, hiszpańscy dziennikarze mieli zaoferować kibicom „Rolników”… wszczęcie zadymy, za którą mieliby dostać pieniądze. Przedstawiciele mediów mieliby to wówczas nagrać i mieć gotowy materiał o skandalicznym zachowaniu fanów.”

Media chciały mieć „newsa” takie, jak w marcu! Kiedy to kibice PSV rzucali monety żebrakom na Plaza Mayor w Madrycie. Wtedy było tak, zobaczcie film:

Kibicowska zadyma za kasę?

Tym razem mediom nie udało się! Nie opłacili nikogo! Nie zainspirowali zamieszek, ani innych niegodnych zachowań!

Na mecz przyjechało około tysiąca kibiców i nic się nie stało. Przed meczem tylko jakieś piro i koniec.

Ale sprawa jest poważna i władze klubu mówią:

„Zbadamy sprawę wśród naszych kibiców. Zakładamy, że to co usłyszeliśmy, jest prawdą. Jeśli informacje się potwierdzą, byłby to bezprecedensowy skandal”

Kibicowska zadyma za kasę! Zadyma „inspirowana” przez dziennikarzy… czy to Wam czegoś nie przypomina? Tak choćby z tegorocznego Marszu Niepodległości…

Szanowni Kibice!

Pamiętajcie! Media to wróg! Niestety, jako dziennikarz z wieloletnim stażem, muszę to napisać. Media są wrogiem wolności! I – co ważne – nie mam tu, teraz na myśli „naszego” TVN, czy gazety wyborczej. Chodzi mi o – z a s a d ę – zasadę działania. Piszę tylko wtedy, kiedy mi się to opłaca. Jak kogoś obrażę – to napiszę sprostowanie. Małymi literami. Nikt tego nie zauważy!

Ale – jeśli trafię jako pierwszy newsa – będę miał michę. Jak pies Pawłowa. Odruch. Źle, czy dobrze – byle napierdalać!

Pamiętajcie o tym bez względu na to, czy jesteście kibicami klubów małych, czy wielkich i sławnych!

Pamiętajcie!

Jedyne, co jest prawdziwe w mediach – to prognozy pogody i nekrologi! Choć – jeśli chodzi o prognozy pogody to też nie ma pewności:-)

źródło: wmeritum.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz