Odra Opole – Raków Częstochowa

Dziś Odra Opole grała z Rakowem Częstochowa. To w 2. Lidze wydarzenie rundy. Pojedynek lidera z niepokonanymi i – można się było spodziewać, że wyłoni mistrza jesieni. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Awantura przed meczem nieco podniosła ciśnienie. Ochrona nie pozwoliła wejść na murawę, żeby powiesić flagi. Ponoć nie było czegoś takiego od lat.

Mobilizacja!

Na fanpage Jedna Odra kibice mobilizowali się od dawna:

1. 1 dzień. 1 liga do której zmierzamy. I każdy jeden kibic który ma wpływ na to jak jutro pokażemy się na Sektorze A.

Jutro o 11 każdy z was będzie już czuł rosnące napięcie. Piłkarze będą już przy Oleskiej. Kibice Rakowa i Chemika w drodze do Opola. Przy kasach biletowych powoli tworzyć się będą kolejki.

Odra Opole

Pamiętaj. Weź barwy, ogarnij się po co tam idziesz. Nie dla robienia fotek, nie dla ploteczek. Idziesz przez ponad 90 minut drzeć mordę, a potem świętować zwycięstwo. Wytykając piłkarzom, działaczom, innym kibicom… zacznij od siebie. Czy dałeś z siebie 100%?

Tak? To dajmy z siebie jutro nie 100%, a 200%. Niech usłyszy nas cała Polska, niech wszyscy dowiedzą się, że po 6 latach Wielka Odra jak lew wywalczy sobie powrót tam gdzie spotkał ich upadek.

A potem wedrze się tam, gdzie nie była od dziesięcioleci.

Remis!

No i remis dał piłkarzom Odry prowadzenie w tabeli.

Odra zagrała w składzie: Weinzettel – Trznadel (62. Mat. Gancarczyk, Bodzioch, Przystalski, Winiarczyk, Wepa, Peroński, Niemczyk (86. Stasiowski), Brusiło, Sobczyński (46. Mar. Gancarczyk), Brychlik (62. Wolny). Raków natomiast prezentował się następująco: Loska – Mesjasz, Petrasek, Góra, Malinowski, Figiel, Duriska, Kowalczyk (72. Siedlik), Mazan (84. Szymański), Oziębała, Czerkas (77. Płonka).

Ocena Kibiców!

Gdy twym celem jest mistrzostwo idź przed siebie drogą prostą! To przesłanie dzisiejszej oprawy zrealizowaliśmy w 1945%! W każdym aspekcie kibicowskiego i piłkarskiego życia pokazaliśmy, że jesteśmy gotowi na 1 ligowe wyzwania. Tylko gol ze spalonego uratował niekwestionowanego kandydata do awansu i niepokonanego rywala od pierwszej w sezonie porażki.

Mimo tego remisu, wielkie dzięki dla naszych piłkarzy i wielkie podziękowania dla niebiesko-czerwonej braci – było dobrze i to jest właśnie poziom, który od dzisiaj musi być dla nas planem minimum!

Tak udany na każdym polu dzień powinien być dla nas wszystkich przełomem! Dniem, który odgoni marazm ostatnich lat i da kolejny dowód, że nasza forma rośnie i będzie tylko lepiej. Dowodem na to, że „Opolskie jest nasze!”. Tylko Odra! Tylko awans!

Udostępnij!

Dodaj komentarz