Kibole pamiętają! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Akcja Testament Kibole pamiętają!

Kibice pamiętają!

Kibole pamiętają!

Kibole pamiętają o Bohaterach! W Starym Grodkowie było tak:

Ekipa z Nowej Rudy… 

Gdy przyjechali na miejsce, spytali organizatora imprezy:

– Chcemy koło tych zniczy postawić znicze…

– Dobrze, tam są krzyże, ustawcie je pod nimi.

– Ale tych zniczy jest tysiąc…

Chłop się trochę zdziwił. Pozytywnie. A jak to wyglądało po ustawieniu – widać na zdjęciu.

k1 k2 Kibole pamiętają!

Tyle z FanŚląsk. Dalej z profilu Noworudzcy Patrioci.

Ale wcześniej jeszcze jedno… Bardzo jestem dumny, że mogłem stanąć z Wami obok tego słynnego już transparentu. Jak bardzo słynnego – tutaj o tym piszemy.

W Starym Grodkowie!

Dziś (3 września) w Starym Grodkowie odbyły się uroczystości poświęcone zamordowanym żołnierzom NSZ ze zgrupowania Henryka Flamego ps. „Bartek”. W lesie nieopodal starego, wojskowego lotniska, profesor Krzysztof Szwagrzyk w tym roku odnalazł szczątki 30 Bohaterów, którzy w wyniku ubeckiej prowokacji zostali w bestialski sposób zamordowani poprzez wysadzenie w powietrze.

W kwietniu pomagaliśmy ekipie Krzysztofa Szwagrzyka w poszukiwaniu kości pomordowanych żołnierzy. Na miejscu pracował zespół ekspertów, którym pomagali również wolontariusze, członkowie rodzin żołnierzy i kibice.

W dzisiejszych uroczystościach udział wzięli m.in. członkowie rodzin, harcerze, grupy rekonstrukcyjne, patrioci z Wałbrzycha, Kędzierzyna Koźle, Opola, Wrocławia, Jawora, Nowej Rudy, Narodowcy RP, ONR, ZŻNSZ Podbeskidzie, Klub Gazety Polskiej Opole. Nas reprezentowało tym razem 18 osób. Zabraliśmy ze sobą znicze, z których układaliśmy znak PW i w miejscu, w którym odnaleziono Bohaterów ułożyliśmy biało-czerwoną flagę. Uroczystości odbywały się najpierw na płycie lotniska, a później w miejscu gdzie odnaleziono szczątki Bohaterów.

Cześć i Chwała Bohaterom!

Narodowe Siły Zbrojne!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij