Areszt dla olimpijczyków!

Spokojnie! Nie dla naszych! Nasi zostaną na wolności. Tylko Tomasz i Adrian będą sami, skazani beze prawa do obrony. Dwaj polscy żołnierze – zwolnieni ze służby na skutek matactwa międzynarodowej organizacji, która miesza w moczu. Organizacji, która za chwilę się rozpadnie, zostanie skompromitowana!

Ja to przepowiadam, ja jeden, jedyny. WADA upadnie!

Ale, co z tym więzieniem?

Pan Prezydent ZimbabweRobert Mugabe, wezwał szefa swojej policji i kazał… aresztować wszystkich reprezentantów swego państwa!

Było 31 reprezentantów. Najwyższe miejsce, jakie zajęli to ósme. Zero medali!

Pan Prezydent Zimbabwe powiedział:

„Zmarnowaliśmy nasze pieniądze na tych szczurów, którzy nazywają się sportowcami. Jeżeli nie jesteś gotów poświęcić się, aby zająć, chociażby czwarte lub piąte miejsce, jak udało się to Botswanie, to straciłeś nasze pieniądze […] Gdybyśmy chcieli wysłać swoich ludzi do Brazylii, aby tylko odśpiewali hymn i pomachali flagami, to wysłalibyśmy kilka naszych ładnych dziewczyn i przystojnych chłopaków z Uniwersytetu Zimbabwe – skomentował Mugabe. […] Zapewniam, że pieniądze do nas wrócą, nawet jeżeli mieliby je oddawać przez dziesięć lat. Uznajmy, że daliśmy im pożyczkę, aby pojechali na wycieczkę do Brazylii. Oni są bezużyteczni.”

Teraz o naszych sprawach!

Polskich sprawach! O polskim sporcie!

Jest tak, że wiele państw świata traktuje sport śmiertelnie poważnie. Rozlicza! Rozlicza z wyników!

Czasem – sprawiedliwie, czasem jak leci, „z rozmachem”…

Jak zachowują się nasze władze?

Nijak!

Kibice! Kibole!

Jaki, wedle Was, ma być polski sport? Czy ma być naszą dumą, czy jakąś popierdółką, połączeniem prywatnego i państwowego?

Piszcie – proszę, jak widzicie przyszłość naszego sportu.

Udostępnij!

Dodaj komentarz