Mecze bez kibiców! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Mecze bez kibiców!

Jak podaje TVN Warszawa:

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zajmie się we wtorek sprawą zadymy podczas meczu IV ligi w Łomiankach. Ma też pomysł, jak uniknąć podobnych zajść podczas spotkań „Czarnych Koszul”. – Bierzemy pod uwagę zakaz udziału sympatyków Polonii w meczach wyjazdowych – mówi przedstawiciel związku.
Kibole.pl – zadają proste pytanie: Jakim prawem MZPN, który jest stowarzyszeniem – ma wpływać na, gwarantowaną przez Konstytucję, wolność przemieszczania się i gromadzenie się obywateli?

komiks copy
Czy kogoś pogięło? Przecież taka wypowiedź kwalifikuje przedstawiciela MZPN pod sąd! Nic osobistego – pan Mirosław Starczewski (wiceprezes MZPN ds. licencji i bezpieczeństwa jest „trybikiem w maszynie głupoty”.
Wiemy, że istnieją przepisy, które dokładnie regulują takie sprawy. Ale – są to przepisy gówno warte, bo zaprzeczają konstytucji!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij