Dzik na plaży – zabijmy go!

Dzik na plaży w Karwi poranił pięciu ludzi!

Czy będziemy z nim walczyć, jak Francja z terroryzmem? Kredkami w kolorach LGBT?

Kontakt z dzikim zwierzem to nie tylko groźba ran, ale też zarażenia jakąś parszywą chorobą. Takie rany dla dorosłego faceta – to za chwilę będzie powód do dumy i chojrackich opowieści.

https://youtu.be/2ktG4BZqmGY

https://youtu.be/oFtU3rKz194

Ale, gdyby trafiło na Kobietę, na dzieciaka? Oczywiście – wszystkiemu nie da się zapobiec. Są wypadki trudne do przewidzenia. Przysłowiowa „cegła w drewnianym budynku” ale z tym dzikiem jest jak z terroryzmem!

  • Nie wiemy – jakie były motywy działania dzika. Może miał ciężkie życie? Może zdradziły go świnie?
  • Podobnie, jak w przypadku niektórych (udanych) ataków terrorystycznych – dzik zniknął i nie wiadomo gdzie jest.
  • Identycznie, jak po atakach terrorystycznych – konsekwencje dotkną niewinnych ludzi! Wiele osób, ze strachu odwoła plażowanie i dzieciaki będą poszkodowane. Nie wykluczam też, że władze miasteczka Karwia nakażą wszystkim plażowiczom profilaktyczne szczepienia przeciwko wściekliźnie!
  • Tak samo, jak w przypadku terrorystów – dzik ma swoich fanów, którzy tłumaczą jego czyn i wskazują na konieczną wolność dla dzików!

Mamy też kredki!

Pojawiają się też – w przenośni – kolorowe kredki jako forma „odreagowania traumy”. Funkcję kredek pełni cytowany w polskojęzycznych mediach, wiersz z książki „Akademia Pana Kleksa”, że:

„Kto spotyka w lesie dzika, ten na drzewo zaraz zmyka”

Atak dzika to „rozpoznanie”!

Atak dzika może być „rozpoznaniem” stanu naszej gotowości na nadchodzący atak wszystkich świń i dzikich i domowych, i tych słodkich świnek morskich:-) Co przekazał dzik, kiedy już dotarł do swoich „mocodawców”?

Przekazał, że w Polsce mężczyźni starają się oddalić niebezpieczeństwo od SWOICH kobiet i dzieci – nieporadnie, ale starają się.

Na pewno też zameldował Najważniejszym Świniom – że Polacy nie mają broni!

Trzeba więc, podobnie jak po każdym ataku terrorystycznym, wyciągnąć broń! Ups! Sorry – wyciągnąć wnioski!

Udostępnij!

Dodaj komentarz