Skandal! Kibice Górnika oszukani! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Skandal! Kibice Górnika oszukani!

Kibice Górnika oszukani!

Kibice Górnika Zabrze zostali oszukani przez klub!

Granda naprawdę wielka. Ludzie przyszli na mecz sparingowy Górnik Zabrze – Karpaty Lwów. Kiedy na trybuny weszło dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć kibiców – zamknięto wejścia!

Ktoś z klubu, kogo nazwiska nie warto wspominać, powiedział, że mecz nie był zgłoszony jako impreza masowa, stąd takie działanie!

Wcześniej klub zapraszał kibiców na to wydarzenie!

W stronę ochrony poleciały bluzgi i trochę małych przedmiotów! I dobrze! Kibice zostali też narażeni na niebezpieczeństwo, bo osoby które nie wiedziały o zamknięciu bramek starały się do nich docisnąć.

Tak to ustawa o „bezpieczeństwie” imprez masowych mogła spowodować obrażenia wielu osób, spowodowała realne niebezpieczeństwo!

Wniosek!

Władze klubu do wymiany!

Drugi wniosek?

Coś o czym zawsze piszę – cała ustawa o imprezach masowych i wszystkie związane z nią przepisy – do kosza!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij