Groźby karalne pod adresem kiboli! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Groźby karalne pod adresem kiboli!

Dziś (18.08.2013) w audycji Telewizji Vszystkich Nas pod tytułem „Szkło kontaktowe” padly konkretne groźby pod adresem kiboli i kibiców. Na zdjęciu dwoje staruszków – autorów groźby. Powiedzieli coś w stylu, że „Trzeba tych kiboli lać…” Następnie zadzwonił anonimowy słuchacz, który powiedział, że: „Trzeba na tych kiboli wezwać siły porządkowe z Egiptu!”
Na to kolejny słuchacz, że ta bójka w Gdyni to wstyd dla całej Polski i że dlaczego policja tak późno, ale oni powinni zostać od razu spałowani!
Na to staruszek z TVN – potwierdził pomysł spałowania…
Na to staruszka zmieniła temat, wspominając, że umarł Sławomir Mrożek.
Uczymy się, szanować starych ludzi… Nie wiem, czy wszystkich?

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij