Prowokacja Policji - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Prowokacja Policji

Czarna Koszula na swoim profilu:

Zastępca Dowódcy ds. szkoleniowo-liniowych mł. insp. Piotr Wałowski. Ten człowiek jest odpowiedzialny za prowokacje Policji dzięki której setki niewinnych ludzi wsród których byli miedzy innymi,weterani Powstania Warszawskiego, Doradca Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, księża kobiety i dzieci, spedzili kilkadziesiąt minut w szczelnie zamknietych autobusach w temperaturze ponad 60 stopni. Na domiar złego twoi ludzie gazowali stłoczonych w autobusach kibiców. A usiłujący wydostać się z pułapki , byli rzucani na ziemie zakuwani w kajdanki i zamykani pod zarzutem czynnej napasci na funkcjonariusza Dziekujemy Ci i obiecujemy że nie spoczniemy póki nie wylądujesz jako zastępca parkingowego przed Biedronką w Sochaczewie z pensją 650 PLN

Kibole.pl – byliśmy na meczu, widzieliśmy wszystko. Potem znaleźliśmy się na Konwiktorskiej, kibice szli ze stadionu Polonii i poinformowali nas o tym, że policja użyła gazu. Po pewnym czasie – ulica nadal była zablokowana dla samochodów, na samym stadionie widzieliśmy kilka osób z wyraźnymi oparzeniami na rękach i twarzach. Wiele osób potwierdziło, że policja nie pozwalała wychodzić z autobusów, potem, kiedy ludzie wyszli zaczęło się gazowanie i zatrzymania.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.