Telewizja kłamie! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Telewizja kłamie!

Polskie media głównego ścieku dobitnie mijają się z prawdą! Tak bezczelnie, że nawet naoczny świadek zaczyna wątpić, w to co widział.

Na przykład, pisząc o meczu Polonia Warszawa – KS Łomianki, piszą tak:
„W 38. minucie pseudokibice wdarli się na boisko i przerwali IV-ligowy mecz KS Łomianki z Polonią Warszawa. Gospodarze prawdopodobnie zostaną ukarani walkowerem.”
Widziałem cały mecz, stałem obok ławki gości. Widziałem i słyszałem, że mecz przerwała delegat Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Kiedy wypowiedziała swoje zdanie, sędzia główny zagwizdał i gestem pokazał zawodnikom, żeby zeszli z boiska.
Dopiero potem około stu osób weszło, podkreślam – weszło dość wolno na płytę boiska.
Kilka artykułów o tym meczu znajdziecie na Kibole.pl

Zdjęcie: RZeZniki/kartofliska.pl więcej fotek tutaj:
 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.