Międzynarodowa Gala Walk Zawodowych ONLY1

31 sierpnia 2013 w Ustroniu odbędzie się III Międzynarodowa Gala Walk Zawodowych ONLY1. „ONLY1″ jest sportową imprezą, na którą zapraszani są utytułowani zawodnicy (Mistrzowie Świata, Mistrzowie Europy różnych dyscyplin sportów walki) z takich krajów jak: Rosja, Białoruś, Ukraina, Gruzja, Kazachstan, Turcja, Armenia, Czechy oraz Tajlandia.
Podczas Gali Walk Zawodowych „ONLY1″ promuje się głównie chińską dyscyplinę walki Wushu, której odmianą sportową jest SANDA.

[youtube id=”Gl248L0cHpM#at=35″]

Podczas tegorocznej Gali w programie nie zabraknie także takich atrakcji, jak walki MMA, Muay Thai czy K1 pokazujące piękno i różnorodność tych dyscyplin.
W jednej z walk wieczoru zadebiutuje na zawodowej scenie sportów walki polski strongman Tyberiusz „Tyberian” Kowalczyk, który miał być rywalem Marcina Najmana, a potem Mariusza Pudzianowskiego na jednej z gal w Anglii. Nie będzie to jednak pojedynek w formule MMA, a w Sanda. Kontrakt z zawodnikiem został podpisany w Legnicy podczas Pucharu Polski Strongman.
Dwa pozostałe pojedynki wieczoru zostaną rozegrane odpowiednio w formule Muay Thai i Sanda. W pierwszym z nich zmierzą się, w kategorii do 60 kilogramów, polski zawodnik, Interkontynentalny Mistrz Świata Muay Thai, Rafał Simonides i zawodnik z Tajlandii, Parunhat, a stawką będzie Pas Zawodowego Mistrza Świata Federacji WMC.
W drugiej walce, rozgrywanej w formule Sanda, wystąpi Kamil Widawski z Polski, a na przeciw niego stanie białoruski zawodnik, Andrei Mikulich. Stawką tej walki będzie pas Zawodowego Mistrza Europy Sanda ONLY1.
Podczas gali zobaczymy także walkę pań, w której Izabela Badurek zmierzy się z Martyną Czech.
Gale pokaże na swojej antenie kanał FightBox.

Udostępnij!

Dodaj komentarz