Międzynarodowa Gala Walk Zawodowych ONLY1 - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Międzynarodowa Gala Walk Zawodowych ONLY1

31 sierpnia 2013 w Ustroniu odbędzie się III Międzynarodowa Gala Walk Zawodowych ONLY1. „ONLY1″ jest sportową imprezą, na którą zapraszani są utytułowani zawodnicy (Mistrzowie Świata, Mistrzowie Europy różnych dyscyplin sportów walki) z takich krajów jak: Rosja, Białoruś, Ukraina, Gruzja, Kazachstan, Turcja, Armenia, Czechy oraz Tajlandia.
Podczas Gali Walk Zawodowych „ONLY1″ promuje się głównie chińską dyscyplinę walki Wushu, której odmianą sportową jest SANDA.

[youtube id=”Gl248L0cHpM#at=35″]

Podczas tegorocznej Gali w programie nie zabraknie także takich atrakcji, jak walki MMA, Muay Thai czy K1 pokazujące piękno i różnorodność tych dyscyplin.
W jednej z walk wieczoru zadebiutuje na zawodowej scenie sportów walki polski strongman Tyberiusz „Tyberian” Kowalczyk, który miał być rywalem Marcina Najmana, a potem Mariusza Pudzianowskiego na jednej z gal w Anglii. Nie będzie to jednak pojedynek w formule MMA, a w Sanda. Kontrakt z zawodnikiem został podpisany w Legnicy podczas Pucharu Polski Strongman.
Dwa pozostałe pojedynki wieczoru zostaną rozegrane odpowiednio w formule Muay Thai i Sanda. W pierwszym z nich zmierzą się, w kategorii do 60 kilogramów, polski zawodnik, Interkontynentalny Mistrz Świata Muay Thai, Rafał Simonides i zawodnik z Tajlandii, Parunhat, a stawką będzie Pas Zawodowego Mistrza Świata Federacji WMC.
W drugiej walce, rozgrywanej w formule Sanda, wystąpi Kamil Widawski z Polski, a na przeciw niego stanie białoruski zawodnik, Andrei Mikulich. Stawką tej walki będzie pas Zawodowego Mistrza Europy Sanda ONLY1.
Podczas gali zobaczymy także walkę pań, w której Izabela Badurek zmierzy się z Martyną Czech.
Gale pokaże na swojej antenie kanał FightBox.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij