UPDATE#1 Uchodźcy atakują Polaków!

Informacja z 21.05. 04:50

Obrażenia, które odniósł Polak nie zagrażają życiu! Policja zaprzecza jednak, by doszło do zadania ciecia ostrym przedmiotem. Twierdzi natomiast, że jeden z Syryjczyków spowodował ranę … palcami. W starciu ucierpiał również Syryjczyk, ale nie wiadomo czy akurat ten.

Uchodźcy z Syrii atakują coraz bliżej Polski. Jak podaje Pikio.pl – coraz bliżej! Co my na to? Będziemy popierać KOD i alimenciarzy, tęczowych i multi kulti? Dbać o obcych żeby się dobrze czuli?

A może poszukamy wolontariuszy znających ich język i obyczaje?

Pikio.pl

Według doniesień Radia Lausitz, przy niemieckiej granicy doszło do makabrycznego starcia Polaka z uchodźcami z Syrii, w wyniku którego nasz rodak został groźnie zraniony w szyję.

Starcie z Syryjczykami miało miejsce w galerii handlowej City Center w Görlitz, czyli „niemieckiej części Zgorzelca”. Polak został mocno zraniony przez młodych mężczyzn w w wieku 18 i 21 lat. Najprawdopodobniej użyto specjalnie zaprojektowanego sygnetu, który może zostać wykorzystany jako broń.

Ów sygnet zawiera tzw. zadzior, który jest wykonany z wolframu lub tytanu i może powodować głębokie rany. Z kolei niemieckie media spekulują, że podczas szarpaniny, Polak mógł zostać zadrapany obrączką.

Nie wiadomo, dlaczego azylanci zranili Polaka i co działo się wcześniej. Jednakże, sytuacja, która miała miejsce w centrum handlowym, była widziana przez innych klientów. Czekamy na informacje niemieckiej policji.

A może tak?

https://youtu.be/XYD8vKEha2E

film od:

Udostępnij!

Dodaj komentarz