Zamieszki na stadionie – film!

Zamieszki na stadionie w Niecieczy, podczas i po meczu Termalica – Górnik Zabrze. Tak egzaltuje się dziennikzachodni.pl Jakieś race, jakieś krzesełka. To wyraz tak zwanej „mentalności ciecia”. Nie to, że jestem za demolowaniem, ale biorąc pod uwagę koszty po jednej, a wyraz spontanicznego sprzeciwu po drugiej stronie – to i tak wychodzi tanio!

Pierwszy film od: Marcin Strzyżewski

Kibice Górnika rozbierają piłkarzy!

Kibice Górnika Zabrze, wzorem innych, kazali piłkarzom oddać koszulki, na co piłkarze pokornie się zgodzili. Podczas meczu Termalica Nieciecza – Górnik Zabrze wiele się działo.

film od: Mateusz / poniżej jego komentarz:

Krótki filmik z ostatnich fragmentów spotkania w Niecieczy. Termalica podejmuje u siebie Górnik Zabrze. Aby Górnik zdołał się utrzymać, musi wygrać w Niecieczy bezwzględnie, i liczyć na porażkę drugiego Górnika z Łęcznej we Wrocławiu. Śląsk pokonał Górnika Łęczna 3:1, warunek został spełniony, lecz drugi warunek nie spełnia się, gdyż Zabrzanie remisują 1:1, choć do I połowy prowadzili. Po meczu Kibice Górnika wpadają w szał, rzucając krzesełkami. Jedna raca wylądowała na murawie. Mimo to moim zdaniem bardzo niesprawiedliwe było niewpuszczanie kibiców z Zabrza, którzy owe bilety mieli.

Atmosfera na meczu była kiepska. W czwartek 12 maja 14-letni piłkarz Trampkarzy Starszych Damian Wnęk jadąc na swój mecz został potrącony z nadjeżdzającego z nadprzeciwka samochodu. Łączymy się w bólu z rodziną, kolegami z drużyny i znajomymi Damiana. Nieliczni Fanatyczni, aby uczcić żałobę, nie prowadzili dopingu przez cały mecz.
SPOCZYWAJ W POKOJU DAMIANIEL! (*)

Z góry przepraszam za słabą jakość, i zapraszam do subskrybcji🙂

Udostępnij!

Dodaj komentarz