Kradzież w Łomiankach! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Kradzież w Łomiankach!

Na początek wielkie dzięki dla wszystkich, którzy czytali naszą relację. Dzięki również za komentarze, choć niektórymi poczuliśmy się nieco zgorszeni:-)

A teraz do rzeczy!

Byłem, widziałem, oznaczyłem się na zdjęciu, żeby nikt nie mówił, że nie byłem.

Nie polecamy Wam, Drodzy Czytelnicy czytania innych stron, ale teraz – wyjątkowo – zerknijcie na ten link:

Widzicie, jaki tytuł dali na warszawa.sport.pl?

Skandal w Łomiankach! Kibole Legii przerwali mecz Polonii

Obejrzyjcie te filmy. Spokojna, piknikowa atmosfera. Wszystko zaczyna się od lekkiej kompromitacji Policji.

Jeszcze przed meczem, młody, sprawny człowiek w sportowym ubraniu, przeskakuje płotek obok ławki gości i błyskawicznie przywłaszcza sobie leżącą tam koszulkę meczową jednego z zawodników.
Poczym spokojnie oddala się w stronę trybuny gospodarzy. Trener Polonii, nieco zdenerwowany informuje sędziego, że może zajść sytuacja, że nazwisko i numer gracza nie będą się zgadzały z protokołem.

Na oczach około trzystu policjantów, na obszarze nie większym niż boisko ligowe plus kilka metrów dookoła – dokonano kradzieży! Czy Policja wyszła z założenia, że jest to „zabór mienia o niewielkiej wartości”?

Kompromitacja Policji – tak można opisać jej wszystkie działania przed, podczas i po tym meczu!

Z tym, że muszę podkreślić jedną rzecz – „Nothing personal!”

Nic osobistego! Na szczeblu samej „akcji” – policjanci robią, to co im każe siedzący gdzieś w wygodnym gabinecie d… UPS! Dowódca, którego mama prowadziła za rękę, na wydział prawa, do samej obrony pracy magisterskiej. Tak, o tobie piszę….

Dowódca, który myli realność z grą komputerową.

Dowódca, który naraża dziewczyny i młodych mężczyzn w mundurach na prawdziwe kłopoty, na śmierć lub kalectwo – gdyby „zadyma” w Łomiankach miałaby być czymś więcej, niż piknikiem.

Co do kłamstwa warszawa.sport.pl – meczu nie przerwali żadni :kibole”, tylko kobieta w średnim wieku, występująca jako delegat PZPN lub Mazowieckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Jej pojęcie o piłce i zachowanie – pozwala mi ubiegać się o funkcję rektora wyższej szkoły baletu.

Przerwała, bo….

Nie chciała mi powiedzieć, ani dlaczego przerwała mecz, ani nawet jak się nazywa.

To wszystko sugeruje, że działała na czyjeś konkretne zlecenie.

O tym, kto skorzystał na walkowerze w Łomiankach będziemy jeszcze pisać.

Za chwilę jeszcze kilka zdań o Policji.

Piotr Szymanowski

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij