Jej Wysokość Caryca Jelena Isinbajewa! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Jej Wysokość Caryca Jelena Isinbajewa!

Ktoś się wychylił z prawami LGBT (Lesbians, Gays, Bisexuals, Transgenders) na Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce, które właśnie dobiegają końca w Moskwie. Jakieś panienki pomalowały sobie paznokcie na znak protestu. Na temat tych wszystkich bzdur wypowiedziała się też piękna „Caryca Tyczki” Jelena Isinbajewa. Powiedziała:

„Uważam, że zgodnie z tradycją mężczyźni żyją z kobietami, to wynika z historii. Ruch olimpijski i takie sprawy jak nietradycyjne związki to są dwie różne rzeczy i nie powinny być ze sobą łączone. Mam nadzieję, że nie będzie to miało wpływu na zawody sportowe w Soczi.”

Środowiska LGBT wzywają do bojkotu zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi – albowiem Parlament Rosji w czerwcu tego roku uchwalił ustawę zakazującą „propagowania nietradycyjnych relacji seksualnych wśród nieletnich.”

1 reply to this post

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij