Policja bije za piosenkę!

Policja, antyterroryści konkretnie – ale przecież na zlecenie polskiej prokuratury – pobili mocno gościa, który nakręcił :klip” pod (podobno) prowokującym tytułem.

Ja tam się na muzyce nie znam🙂 Ale…

… myślę, że w sferze „sztuki” (jakkolwiek by sztukę definiować) nie ma powodu używać przemocy wobec „artystów” (jakkolwiek by artystów definiować).

Inaczej bowiem policja powinna przyjść w pełnym uzbrojeniu do pana aktora szczura za to, że obraził wszystkie ofiary katastrofy smoleńskiej, Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudę i Żołnierzy Wyklętych. Pamiętacie?

Popatrzcie jak raduje się elYta polskiej sztuki siedząca na widowni.

Przejdźmy do inkryminowanej sztuki!

Dawno temu na YouTube pojawił się taki utwór:

https://youtu.be/lej1Jwu3Nbk

Prokurator postawił wykonawcom zarzut „mowy nienawiści”! Czemu nie postawił identycznego zarzutu aktorowi szczurowi?

No i teraz „akcja” posłuchajcie!

Jeden z twórców utworu „Polski Dżihad”, który został przez policję i prokuraturę zakwalifikowany jako rasistowski, odpowiedział na zarzuty i medialne publikacje. Według niego, utwór nikogo nie dyskryminuje, a on sam przy aresztowaniu został pobity przez policję.

Autor przekonuje, że utwór wisiał przez kilka miesięcy na YouTube i nie został usunięty przez administrację. Uważa, że wcale nie jest rasistowski, mimo iż zawiera ostre słowa skierowane wobec imigrantów, a przede wszystkim muzułmanów.

Jednakże, antyterroryści na zlecenie prokuratury postanowili zatrzymać autora klipu. Policja przekazała, że mężczyzna próbował zaatakować jednego z funkcjonariuszy łomem i siekierą.

– Teledysk był wrzucony w październiku, a jakimś dziwnym trafem, grupa antyterrorystów rozpoczęła moje aresztowanie akurat w momencie kiedy wracałem z prywatnej posesji, gdzie rozwalałem drewutnię… trzymając w ręku siekierę, łom i młotek. W prawym ręku, wszystkie trzy narzędzia – mówi.

– Dostałem z ośmiu pistoletów, byłem rażony prądem, skuty w kajdankach kopany po ryju i żebrach – dodaje.

Autor pokazał wynik obdukcji oraz wyjaśnił, że wszelkie bronie użyte w teledysku były raczej zabawkami. Twierdzi też, że jego matce zabrano pieniądze oraz pamiątki po ojcu w postaci broni białej, które były użyte w teledysku.

film od: Dawid Szlempo / B.A.D. Banasiak Adam Daniel / B.A.D. Banasiak Adam Daniel / informacja od: Pikio.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz