Libusza Doda Arena! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Libusza Doda Arena!

Pani Doda przejdzie do historii polskiego sportu, nie bez pewnego wysiłku zresztą… 18 sierpnia odbędzie się uroczystość nadania jej imienia – arenie sportowej w Libuszy. Pani Doda własnoręcznie położy lub włoży akt erekcyjny (jakkolwiek by to nie brzmiało) pod budowę obiektu.

Wieść gminna niesie, że pani Doda ma też być „maskotką” miejscowej drużyny piłki ręcznej. Ale, nie ma co do tego pewności…

Przy okazji tej „sportowej” informacji warto zwrócić uwagę na dwie sprawy.

Znacząco łatwiej jest nadawać obiektom imię osób, które posługują się tylko imieniem.

Druga już na poważnie. Honorowanie pomnikami i obiektami ich imienia osób żyjących – jest obyczajem prostackim, obliczonym na doraźne korzyści.

Ale, co tam! W końcu to tylko mały stadion jest. Nie ma się co napinać.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij